Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Koç Kuleler için görkemli tören

Akgül İnşaat ve CHP Milletvekili Sinan Aygün ortaklığında inşa edilen Koç Kuleler için tanıtım yemeği düzenlendi

Giriş Tarihi: 27.6.2014
Söğütözü'nde inşası devam eden Koç Kuleler'in tanıtım yemeği için Başkent'e gelen Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, geniş katılımın olduğu etkinlikte büyük ilgi gördü. Rahmi Koç'un hem Koç Kuleleri denetlemek hem de Ankara Tava yemeyi özlediği için Başkent'e geldiği konuşulan konular arasında yerini aldı.

ANKARA TAVA'YI ÖZLEMİŞ

Akgül İnşaat ve CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün ortaklığında Sögütözü'nde inşa edilen Koç Kuleleri, önceki gün önemli bir misafiri ağırladı. Aslen Ankaralı olan ancak İstanbul'da yaşayan Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç hem inşası devam eden kuleleri denetlemek hem de özlediği Ankara Tava'nın tadına bakmak için Başkent'e geldi.

İLGİ ÇOK BÜYÜK OLDU
Ankara iş hayatının önemli isimlerinin katılım gösterdiği yemekte Rahmi Koç'a ilgi büyük oldu. Davetliler Koç'la fotoğraf çektirebilmek için yarışa girdi. Koç Kuleleri'nde gerçekleşen tanıtım yemeğine Rahmi Koç'un yanı sıra Akgül İnşaat'ın sahibi Ömer Akgül, CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Koç Kuleler için görkemli tören
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN