Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir, Avrupalı konuklarını ağırladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Avrupa Ödülü Alan Kentler Birliği üyelerine verdiği resepsiyonda, "Ankara Avrupa kentlerinden biri" dedi

Giriş Tarihi: 7.9.2014
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Avrupa Ödülü Alan Kentler Birliği Genel Kurulu" toplantısı için Ankara'ya gelen konuklarına Rixos Hotel'de "Hoşgeldiniz" resepsiyonu verdi. Avrupalı konuklarına seslenen Gökçek, "Her ne kadar bugüne kadar Avrupa Birliği'ne bütün arzumuza rağmen giremediysek de göreceksiniz ki Ankara, Avrupa kentlerinden birisi haline gelmiştir" dedi.

"SEVGİ SAYGI GÖTÜRÜN"
Ankara'nın bir Avrupa kenti statüsünde olduğunu belirten Gökçek, Türkiye'nin Avrupa Birliği arzusunun ilk günkü gibi devam ettiğini hatırlattı. Gökçek sözlerini şöyle sürdürdü: "Her ne kadar bugüne kadar Avrupa Birliği'ne bütün arzumuza rağmen giremediysek de göreceksiniz ki Ankara, Avrupa kentlerinden birisi haline gelmiştir" diye konuştu. Konuşmasının sonunda özel bir istekte bulunan Gökçek, "Lütfen buradan kentlerinize dönerken Ankara'nın sevgisini saygısını oraya iletmenizi rica ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir, Avrupalı konuklarını ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN