Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hitit Ayaş Termal'de hak sahiplerine tapuları dağıtıldı

Giriş Tarihi: 17.4.2015
Hitit Ayaş Termal'de hak sahiplerine tapuları dağıtıldı

Dünyanın en zengin şifalı sularından birine sahip olan Hitit Ayaş Termal'de hak sahiplerine tapuları törenle dağıtıldı. Tesiste otel ve tatil köyü bir arada bulunuyor

Yer altındaki şifalı termal suyu otel, sağlık merkezi ve tatil köyü konseptini bir arada barındıran Hitit Ayaş Termal'de hak sahiplerine tapuları törenle dağıtıldı. Tapu dağıtım töreni dolayısıyla Ankara Meyra Palace Oteli'nde verilen yemeğe tapu sahipleri aileleriyle birlikte katıldı. Törende konuşma yapan Doğan Jeotermal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Doğan, termal sağlık turizmi ve termal suyun yararları hakkında bilgiler verdi.

10 YILDA 5 TESİS PROJESİ VAR

Aynı zamanda Jeotermal Enerji Kaynakları Araştırma ve Değerlendirme Vakfı (JEVAK) Başkanı, Devre Mülk ile Devre Tatil Yatırımcıları Derneği Başkanı ve Ankara Termal Turizm Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği Başkanı Doğan, Hitit Ayaş Termal'in özelliklerini de anlattı. Doğan, son 20 yıldır Türkiye'deki bütün jeotermal projeler ve termal tesislere imza atarak, son 10 yılda 5 termal sağlık tesis yapımını hedeflediklerini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hitit Ayaş Termal'de hak sahiplerine tapuları dağıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN