Herkes çöplüğünü temİzlesİn beyler!

FETÖ’nün darbe girişiminin ardından genel temizlik hızla sürerken yerelde daha yavaş ilerliyor. Yerel yönetim ve kamu kuruluşlarını da çöplüğünü temizlemeye davet ediyoruz

Giriş Tarihi: 23.7.2016
Herkes çöplüğünü temİzlesİn beyler!
Yaptığı haberlerle 12 yıldır başkentin güçlü sesi olan SABAH , Cumhurbaşkanının çağrısına ilk kulak verenlerden oldu. 2013'ten bugüne hemen her gün bu yapının devlete ve millete karşı içerisinde olduğunu anlatmaya çalışan gazetemiz artık eylem bekliyor. Biz 3 yıldır sayfalarımızdan görevimiz gereği hainleri ve inlerini deşifre ettik. Şimdi yetkilileri, yerel yönetimleri göreve çağırıyoruz. Belediyeler, üniversiteler, STK'lar, odalar vs. yazıp deşifre ettiğimiz çete üyelerini başkent kurumlarından söküp atın.

"VATANSIZ ASKERLER"
Her tarafı ihanet dolu FETÖ ile mücadelenin 17-25 Aralık darbe girişiminden bu yana bayraktarlığını üstlenen SABAH Ankara, bu yapıyla ilişkili tüm kişi ve kurumları yazdığı haberlerle deşifre etti. Sık sık söz konusu yapının ne kadar tehlikeli olduğunu hatta önlem alınmazsa hangi boyutlara ulaşacağını da paylaştı. Gelinen noktada Türkiye, bir türlü varlığına inanılmayan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "vatansız" askerleri tarafından kanlı bir darbe girişimine maruz kaldı. Tüm vatandaşların meydanlara inip tankların önüne geçerek demokrasiye sahip çıktığı ihanet girişiminde, FETÖ onlarca vatandaşı hunharca katletti, "vatan" diyenleri kurşuna dizdi.

SABAH ANKARA GÖREVİNİ YAPTI
Herkes sustu, inanmadılar, "yok artık" dediler. Ancak kent gazeteciliğinin başarılı ismi SABAH Ankara, gazetecilik görevini yaptı. Başkentte; Odası'ndan, üniversitelere, belediyelerden eğitim kurumlarına hatta paralelin en büyük finansörü olan, "Gülen'in bir tebessümüne tüm servetimi veririm" diyen firari işadamı Akın İpek dahil tüm ihanet odaklarını tek tek deşifre etti. Ankaralıları, yerel yönetimleri ve yuvalandıkları kurumları uyardı. Din kisvesi altında "terörist" maskesi takanların sırtını sıvazlayanlar ancak 15 Temmuz'dan sonra uyandı. 246 şehit ve binlerce yaralının ardından hala bunun sadece bir AK Parti değil, bir vatanmillet meselesi olduğu anlaşılmadı mı?

TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
SABAH Ankara darbeci hainlerin inlerini de isimlerini de sayfalarından duyurdu. Şimdi sıra sizde: Yerel yönetimler, Valilik ve ilgili kurumları göreve çağırıyoruz. Damarlarınızdaki zehirli kanı atın, hainleri başkentten, milletin kurumlarından sökün. ATO, üniversiteler, liseler, belediyeler, İl Meclisleri, STK'lar, Odalar, fabrikalar, Ostim, kısaca içerisinde demokrasi düşmanı barındıran, farkında olan ya da olmayan herkesten darbeci çeteye karşı somut bir adım bekliyoruz. Yazdıklarıyla Ankaralıların doğru ve güvenilir haber kaynağı SABAH Ankara olarak bu konunun takipçisi olacağız. Henüz demokrasi ve onun temsilcisi millete karşı görevimiz bitmedi. FETÖ'cü çete bu ülkeden sökülüp atılana kadar yola devam edeceğiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Herkes çöplüğünü temİzlesİn beyler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN