Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tunalı Hilmi’nin Kaldırımları Yenileniyor

Giriş Tarihi: 3.7.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 14:24
Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Tunalı Hilmi Caddesi’nde 5 Temmuz Pazar gününden itibaren kaldırım yenileme çalışması yapacak.
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılacak çalışmayla, Tunalı Hilmi Caddesi’nin kaldırımları sökülerek, bazalt kaplamalı beton bloklarla döşenecek.
Başkent genelinde kaldırım çalışmalarının devam ettiğini ve okulların kapanmasıyla birlikte kaldırım çalışmalarının hız kazandığını belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, “Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı olarak, okulların kapanmasıyla birlikte, özellikle Çankaya bölgesinde çok sayıda caddede, ihtiyaca göre kaldırım yenileme çalışmaları yapılacak” diye konuştu.
Zamanla yıpranan kaldırımların yerine bazalt kaplamalıların  yapılacağını bildiren Vedat Üçpınar, böylelikle kaldırımların çok daha sağlam ve estetik olacağını vurguladı.
Tunalı Hilmi Caddesi’nde kaldırım yenileme çalışmasıyla, görme engelliler için de iz yolu yapılacağını belirten Üçpınar, Ankaralılara rahatsızlık vermemek için çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını söyledi. Üçpınar, çalışmalar dolayısıyla vatandaşların mağdur olmaması için afişler hazırlanarak gerekli yerlere asılacağını da kaydetti.
Üçpınar, Başkent’in dört bir yanda kaldırım çalışmalarının devam ettiğini de söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tunalı Hilmi’nin Kaldırımları Yenileniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN