Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tarım Kredi Kooperatifi Ortakları İle İftarda Buluştu

Giriş Tarihi: 11.7.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Tarım Kredi Kooperatifi Ortakları İle İftarda Buluştu
Antalya’nın Korkuteli ilçe Tarım Kredi Kooperatifi ilçedeki ortakları ile birlikte kooperatif bahçesinde iftar yemeği düzenledi.
Tarım Kredi kooperatifi bahçesinde gerçeklene iftar programına, Korkuteli ilçe Müdürü Ayşe Dudu Kocabaş ve Tarım Kredi kooperatifi Antalya Bölge müdürü İbrahim Kamil Kabalar, ortaklar, muhtarlar, Birim Müdürleri ve çalışanlar katıldı.
Korkuteli ilçe Müdürü Ayşe Dudu Kocabaş, “Emektar Türk çiftçisine hizmet eden Tarım Kredi Kooperatifleri ailesi olarak ne kadar gurur duysak azdır. Yönetim Kurulu olarak bizler, sizlerin Türk çiftçisine yaptığınız ve yapacağınız hayırlı her işin destekçisi olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Allah birliğimizi bozmasın, kurumumuzu başarılı etsin, ülkemizin bolluk ve bereketini artırsın” dedi.
Tarım Kredi kooperatifi Antalya Bölge müdürü İbrahim Kamil Kabalar ise “Ramazan ayı birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışmanın sembolüdür. Bu iftar yemeğiyle Ramazan’ın, iftarın sevincini, bereketini hep beraber paylaşıyoruz. Ramazan ayının ülkemize, memleketimize ve Kurumumuza hayır ile bereket getirmesini dilerim” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarım Kredi Kooperatifi Ortakları İle İftarda Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN