Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrencilerden Polonya’ya Proje Gezisi

Giriş Tarihi: 18.6.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 17:42
Öğrencilerden Polonya’ya Proje Gezisi
Lütfullah Kocabaşoğlu Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri “Avrupa’da Turizm Hizmetleri “projesi Polonya’da incelemelerde bulundu.
Bartın Lütfullah Kocabaşoğlu Mesleki Eğitim Merkezinin koordinatör olduğu “Avrupa’da Turizm Hizmetleri “projesi kapsamında, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri alanından, 5 çırak öğrenci ve 1 öğretmen Polonya’ya proje ziyareti yaptı.
Kurumdan geziyle ilgili yapılan açıklamada, Yapılan açıklamada “Konuk ilişkileri ile ilgili eğitim ve kültürel gezi faaliyetleri tamamlanmıştır. Zonguldak ve Karabük Mesleki Eğitim Merkezlerinin de ortak olduğu proje ile üç ilden toplam 15 çırak öğrenci ve 3 öğretmen Polonya’da bulunmuş ve yurda dönmüştür” denildi.
Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı, Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği kapsamında T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) tarafından, Lütfullah Kocabaşoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünün 2014 yılı proje başvurusu kabul edilmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrencilerden Polonya’ya Proje Gezisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN