Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Partililerden Kutlu Doğum Standına Ziyaret

Giriş Tarihi: 21.4.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 09:33
AK Partililerden Kutlu Doğum Standına Ziyaret
AK Parti m milletvekili adayları, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında AK Parti Çorum İl Başkanlığı tarafından açılan standı ziyaret etti.
Hürriyet meydanında açılan standı ziyaret eden AK Parti çorum milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, milletvekili adayı Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Düvenci Belediye Başkanı Necmettin Yalçın, AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu stantta yer alan fotoğraf sergisini gezdi.
AK Parti Çorum milletvekili adayı Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, insanlığın huzur içinde yaşayabileceği bir dünya için temel insani değerleri ortaya koyan yüce peygamberin doğumunun tüm insanlık için karanlıktan bir kurtuluş ışığı olduğunu belirterek, "Sevgili Peygamberimizin insanlığa kattığı güzellikleri iyi anlamak mutluluğun anahtarıdır. Rahmet, sevgi, hoşgörü ve adalet gibi erdemli değerleri kişiliğinde toplamış olan Peygamber Efendimiz, hayatı boyunca insanları doğruluğa, iyiliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya teşvik etmiştir. Aynı zamanda peygamber efendimiz (S.A.V.) insanlığa şefkati, paylaşmayı, ahde vefayı, emanete sahip çıkmayı ve ilmi çalışmayı da öğretti. O’nun evrensel ve çağlar üstü mesajında mana bulan barış ve huzur iklimine bugün de çok muhtacız. Bu duygu ve düşüncelerle, başta hemşehrilerimiz olmak üzere ülkemizin ve İslam dünyasının Kutlu Doğum Haftası’nı kutluyor, tüm insanlık için barış, sevgi, kardeşlik ve huzurlu bir gelecek için fırsat olarak değerlendirilmesini diliyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partililerden Kutlu Doğum Standına Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN