Türkiye'nin en iyi haber sitesi

OKAN Üniversitesi’nden Öğrencilere ‘Tercih’ Desteği

Giriş Tarihi: 1.7.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 14:39
OKAN Üniversitesi’nden Öğrencilere ‘Tercih’ Desteği
Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden olan Okan Üniversitesi, sınav maratonunun sona ermesi ile birlikte öğrencilere yönelik ücretsiz tercih danışmanlık hizmeti vermeye başladı.
Bir yıllık emeklerinin ardından girdikleri sınav maratonunun sona ermesi ile birlikte öğrencilerde tercih telaşı başladı. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden olan Okan Üniversitesi, öğrencilerin bu kaygısını gidermek için Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki tüm illerde ücretsiz tercih danışmanlık merkezleri kurdu.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Okan Üniversitesi Bölge Temsilcisi Sevda Aktan, Diyarbakır ve Şanlıurfa başta olmak üzere bölgedeki tüm illerde öğrencilere yönelik ücretsiz tercih danışmanlık merkezi açtıklarını söyledi. Aktan, "Okan Üniversitesi olarak Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman, Elazığ, Mardin, Van, Şırnak ve Hakkari’de öğrencilere ücretsiz olarak tercih danışmanlığı yapıyoruz. Öğrenciler bir yıllık maratonun ardından tercih kaygısı yaşamaya başladı. Biz de öğrencilerin bu kaygısını gidermek için böyle bir çalışma gerçekleştirdik. Tüm öğrencilerimizi, tercih danışmanlık merkezlerimize bekliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
OKAN Üniversitesi’nden Öğrencilere ‘Tercih’ Desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN