Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beydağ'da, bahçe yolları kilit taşla kaplanıyor

Beydağ Belediyesi, son 4 yılda ilçe merkezinin birçok cadde ve sokağında kilit taş kaplama çalışması yapmasının ardından, şimdi de ilçenin biraz dışında kalan bahçeler arasında da çalışmalara başladı.

Giriş Tarihi: 28.2.2013 09:44
İlçenin kuzeybatısında kalan Alaçayır Mevkii'nde bahçe yollarını kilit taş kaplamaya başlayan Beydağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri, bahçe duvarlarının istinat duvarlarını da çalışma kapsamında yeniden düzenliyor. Alaçayır Sokak'tan ilçenin çevre yolu olan İnönü Caddesi'ne kadar olan bölgede kilit taş çalışmaları sürdürülecek. Kış aylarında çamur nedeniyle geçit vermeyen yollar kilit taş kaplaması sonrası modern bir görünüme kavuşturulacak.

Göreve geldikleri günden bu yana ilçenin önemli eksiklerini tüm güçlerini seferber ederek giderdiklerini kaydeden Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk, 'İlçe merkezimizde toprak olan, kaplamasının yenilenmesi gereken sokakları öncelikli olacak şekilde kilit taş kaplama çalışmalarını aralıksız sürdürüyoruz. Bugüne kadar İzmir yolu gibi, İnönü Caddesi gibi geniş caddelerin yanı sıra sokaklarımızı da modern bir görünüme kavuşturduk.

Son olarak da bahçe arası diyebileceğimiz bölgelerde düzenlemelere başladık. Halkımızın kışın yağışlar sonrası zorluk çektiği sokakları, yolları kilit taş ile kaplayarak yaşamı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Alaçayır Mevkii'nin yanı sıra bahçe arası bölgelerde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Aktepe ve Beyköy bölgelerimizde de benzer çalışmalarımız var' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beydağ'da, bahçe yolları kilit taşla kaplanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN