Bu parke mikrop barındırmıyor

3 kuşaktır sektörde önemli yer bulan Versan Veryeri Kerestecilik, özellikle Verox Floor markasıyla dikkati çekiyor. Verox'un Almanya'da ürettirdiği parkeler, antibakteriyel özelliğiyle, Türkiye'de olduğu kadar birçok ülkede de beğeniliyor

Giriş Tarihi: 28.11.2013
Temelleri 60 yıl önce atılan Versan Veryeri Kerestecilik A.Ş, dededen toruna üç kuşaktır hizmet veriyor. İnşaat sektörü ile yer ve duvar kaplamaları konusunda 2 ana dalda hizmet veren Versan Veryeri, 6 yıl önce markalaştırdığı Verox Floor ile parke sektöründeki güçlü konumunu pekiştirdi. İzmir firması olan, ancak sadece Ege Bölgesi ile sınırlı kalmayan Verox Floor, geniş bayi ağı ile tüm Türkiye pazarına hakim konuma geldi.

DÜNYA MARKALARI

A Plus müşteri kitlesini hedef olarak gören Verox Floor, parke sektöründe, 10'dan fazla dünya markasını Türkiye'ye getiriyor. Firma, dünyanın önde gelen parke üreticisi Alman Kronoflooring Gmbh firması ile anlaşarak, Verox Floor markası için üretim yaptırıyor. Bu ürünü ile Türkiye parke pazarına adım atan Versan Veryeri, sektöre yön veren markaların başında gelmeye başladı.

TEK MERKEZDE HİZMET

Perakende, bayi, proje ve mimarlara yönelik satış politikası ile pazarda önemli bir pay sahibi olan Verox Floor'u, pazardaki diğer ürünlerden ayıran en önemli fark ise tüm parke ürünlerinin "anti-bakteriyel" olması. Alman üretici firmanın tavsiyeleriyle, ürün gamını anti-bakteriyele çeviren Verox Floor, ürün kalitesiyle bir çok önemli rezidans projesinde yer aldı. Alsancak ve Gaziemir'de bulunan iki showroomunu kapatarak, İzmir-Aydın Karayolu, Adnan Menderes Havalimanı karşısında açtığı büyük ve lüks showroomu ile hizmet vermeye başladı.

İHRACATA ÖNEM VERİYOR
Versan Veryeri firmasının, bayrağını babaları Ali Veryeri'den devralan Mehmet Mete ve Alper Veryeri kardeşler, şirket politikası olarak hedef kitlelerini özellikle tasarımcı ve mimarlar olarak belirlediklerini söyledi. Sektörde Türkiye pazarına hakim olduklarını söyleyen Mehmet Mete Veryeri, şunları söyledi: "Önemli projelerde yer almaya özen gösteriyoruz. Verox Floor, 6 yıllık bir firma. 2 yıl önce Orta Doğu ülkelerine ihracata başladık. Ciromuzun yaklaşık yüzde 5-10'unu ihracat oluşturuyor. Bugün itibariyle başta İran olmak üzere Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan gibi inşaat sektörünün gelişmekte olduğu ülkelere yöneldik. Hedefimiz ihracat rakamlarını yüzde 30'lara taşımak. Her sene yaklaşık Bursa'nın yüz ölçümü kadar parke satıyoruz." İzmir firması olarak hiçbir zaman sadece Ege Bölgesi ile sınırlı kalmadıklarını belirten Alper Veryeri de, "Ankara'da Nata Vega Kuleleri ile proje bazlı çalışmamız oldu. Böyle projeler bize haz veriyor. Bir çok özel projede yer aldık ve almaya da devam edeceğiz. Bugün Verox Floor'un 58 çeşit ürün gamı var. Sektörde de en fazla çeşit şu an bizde" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu parke mikrop barındırmıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN