Bu neyin nefreti?

Bucaspor Başkanı Hüsnü Kaya, eski başkanların kulüp gelirlerine haciz koydurması yüzünden çok zor günler geçirdiklerini söyledi

Giriş Tarihi: 18.9.2014
Ekonomik sıkıntı yüzünden zor günler geçiren Bucaspor'da başkan Hüsnü Kaya, kulüpte daha önce başkanlık yapmış Seyit Mehmet Özkan ile Mehmet Bektur'u kulübün gelirlerine haciz koydurmaları üzerine isyan bayrağı açtı. Özkan'ın 2010-2011 sezonunda Buca Arena Stadı'nın kapasitesinin genişletilmesi sırasında tribünlerin çelik işlerini Çelik San adlı firmaya yaptırdığını belirten Kaya, "Yaptığı harcama faizlerle birlikte şuan 1 milyon lirayı buldu. Özkan da alacağı için haciz koydurdu" dedi. Yine eski başkan Mehmet Bektur'un da o dönem cebinden 900 bin lira verdiğini şimdi geri almak için Özkan gibi haciz işlemi yaptırdığını ifade eden Kaya şöyle konuştu: "Stadın mülkiyet sorunu var. Ancak devlet gereğini yapıyor. Bu arkadaşlar da gelecekler kulübün önünü açacaklar. Kinlerini Bucaspor'a fatura etmemeliler. Nefretin kimseye yararı yok. Biz yokuz batsın düşüncesi olamaz."

KULÜBE KİLİT VURULACAK
Hacizlerin kaldırılması konusunda Özkan ile Bektur'la görüşme talebinde bulunduğunu ifade eden Kaya, "Bana kulübü borç içinde teslim ettiler. Şimdi neyin faturasını kesiyorlar. Parasızlıktan gittiler. Şimdi almak için herkesten önce gelirlere haciz koyuyarlar. Aksi halde kapıya kilit vurulacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu neyin nefreti?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN