Prestiji büyük oldu!

Mistral 'in tanıtım gecesinde konuşan Önder Türkkanı, "Prestijli bir eser ortaya çıkardık. Ortaklarımız bu projede konut ya da ofis sahibidir. Bir bakıma komşularımızı bekliyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 24.10.2014
Prestiji büyük oldu!
'in önde gelen 33 işadamı tarafından oluşturulan Mistral Yapı'nın prestij projesi 'Mistral İzmir', Hilton Otel'de yapılan tanıtım gecesinde İzmirlilerin beğenisine sunuldu. Hilton Otel'de yapılan tanıtım yemeğinde konut, alışveriş ve iş merkezi fonksiyonlarının bir araya getirildiği projenin detayları ile ilgili sunum ve projeyi tanıtan film gösterimi gerçekleştirildi. İş ve cemiyet hayatından yaklaşık 400 kişilik özel davetli gurubunun katıldığı akşamda, sunum ve film gösteriminin ardından konuşma yapan Mistral Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Önder Türkkanı, projenin İzmir'in farklı kültürlerden beslenmiş harmanı ve özel dokusunun en fazla hissedildiği Alsancak semtindeki yaşam tarzının Yeni Kent Merkezi olan Bayraklı'da yeniden doğuş projesi olduğunu belirtti, "Körfez manzarası, gün batımının keyifle izleneceği geniş teraslar, yüksek tavanlı ferah mekanlar, sokakta yaşamanın coşkusunu bulacağınız çarşı, cıvıl cıvıl kafeler, restoranlar, özgürlük ve yaşam tarzının yansımaları olarak Mistral İzmir'in karakterini oluşturuyor" dedi.

SAĞLAM ORTAKLIK

Daha önce İzmir Limanı'nın özelleştirilmesinde Arkas liderliğinde yola çıkmış İzmirli işadamlarının bir bölümü ile bu ortaklığı kurduklarını, hareket noktalarının, konut-ofis yapıp satmak olmadığını söyleyen Önder Türkkanı "Hepimizin gurur duyacağı, prestijli bir eser ortaya çıkarmak istedik. Ortakların tamamına yakın kısmı bu projede konut ya da ofis sahibidir. Açıkçası biz müşteri değil, yaşamı paylaşacağımız komşularımızı arıyoruz" dedi. Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşunun İzmir'de ki ilk yatırımı olarak Mistral İzmir'i seçtiğini söyleyen Türkkanı, "Mistral İzmir'de çalışan, yaşayan ve hatta alışveriş yapan insanlara 7 gün 24 saat hizmet verecek bir acil müdahale ekibi kuruluyor. Bir tuşla ulaşabileceğiniz bu ekip, günün her saatinde acil tıbbi müdahaleye hazır olacak" diye konuştu.

ARKAS'A JEST
Mistral İzmir Projesi'nin tanıtım gecesine katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, projenin ortaklarından Lucien Arkas'ın "Kıyı Tasarımı" projesi kapsamında Manda Çayı'nın iki yakasında park alanı olarak ayrılan bölgenin peyzaj uygulamasını üstlenmek istediğini dile getirdi, "Bu bölgeye "Lucien Arkas" isminin verilmesini Meclis'te önereceğim. İş hayatının 50. yılına giren Sayın Arkas'ın ismi eminim bu kentte daha nice yerlere verilecektir. Ancak biz de bir yerden başlayalım istedik" dedi. Başkan Kocaoğlu'nun bu sürpriziyle duygulanan Lucien Arkas da teşekkürlerini dile getirdi.
ERCAN AKGÜN
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prestiji büyük oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN