Yakıtını kendin doldur, indirimi al

Urla Zeytinalanı’nda faaliyet gösteren Özkanlar ’ün sahibi Latif Özkan akaryakıtını kendi dolduran müşterilerine indirim uyguladıklarını söyledi

Giriş Tarihi: 17.5.2016
Yakıtını kendin doldur, indirimi al
Urla Zeytinalanı'nda faaliyet gösteren Özkanlar , kaliteli yakıt satışının yanısıra yepyeni uygulamasıyla dikkat çekiyor. Tüm Avrupa ve Amerika'da akaryakıtın müşteriler tarafından araca konulduğunu fakat ülkemizde böyle bir sistemin uygulanmadığını dile getiren firma sahibi Latif Özkan, "Bu sistemi 'ye getiren Petline şirketinin bize sağladığı avantajla biz de akaryakıtını kendisi dolduran müşterilerimize önemli oranda bir indirim uyguluyoruz. Fakat daha sistem çok yeni olduğu için dileyen müşterilerimize 50 TL ve üzeri satın alımlarda akaryakıtı personelimiz dolduruyor ve biz yine aynı indirimi uyguluyoruz" dedi.

YERLİ ÜRÜN
Petline'ın 'de dolum tesisi olmaması sebebiyle Zeytinalan Özkanlar Petrol olarak tamamen yerli rafineri ürünü benzin ve mazot sattıklarını söyleyen Latif Özkan, "Kesinlikle kalitesi düşük ithal akaryakıt bulundurmuyoruz. Akaryakıt tanklarımızın sayı itibari ile fazla olması sebebiyle malımızı dinlendirme imkanı bulduğumuzdan ötürü ürünümüz su ve pis madde içermiyor" dedi. Aygaz markası olan Mogaz Otogaz sattıklarını da sözlerine ekleyen Özkan, "Belki bizim sattığımız fiyata gaz satışı yapan akaryakıt istasyonları bulunabilir. Fakat müşterilerimizin de taktir ettiği gibi biz Mogaz'ı bu fiyatlara satıyoruz" diye konuştu.

1 LİRAYA YIKAMA
Normal yıkamanın dışında dileyenlerin 1 TL vererek aracını kendilerinin yıkayabileceğini de belirten Özkan şöyle devam etti: "Oluşturduğumuz özel bölümde isteyenler araçlarını kendileri yıkayabilir. Ayrıca araç yıkamak için kullanılan ürünleri de uygun fiyatlarla marketimizden alabilirler. 24 saat çay hizmeti sunduğumuz tesisimizde marketimizde de birbirinden değişik ürünler uygun fiyatlara bulunabiliyor. Tüm bunların yanısıra arabasının yağını değiştirmek isteyenlerin büyük paralar ödemisine de hiç gerek yok. Özkanlar Petrol'de carterdeki tüm yağ güleryüzlü personelimizce çekilip herhangi bir işçilik ödemeden yeni yağ doldurulmaktadır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yakıtını kendin doldur, indirimi al
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN