Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)

 • 1
 • 31
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)

Aslı Şen: Üzüntüm dün gibi

''Destek vermemem benim istediğim bir durum değil''

Aslı Şen, küs olduğu Begüm Şen'in merhum oğlu adına kurulan vakfa destek vermeyince tepki çekti. Aslı Hanım, konuyla ilgili 'Üzüntüm dün gibi. Vakfa destek vermemem benim istediğim bir durum değil!' dedi

Aile düşman oldu

Cemiyet hayatının en gözde ailelerinden Şen Ailesi arasındaki dargınlığı bilmeyen yok... Ali Şen'in birleştirici tutumuyla yıllardır sürekli bir arada gördüğümüz aile, son yıllarda düşman oldu. Gelinler Begüm Şen ve Aslı Şen arasında başlayan gerginlik, daha sonra Adnan ve Metin Şen'e de sıçradı.

Açılışa da katılmadılar

Küslük, Begüm-Adnan Şen'in 2014'te hayatını kaybeden oğulları Alp adına kurulan laboratuvarın önceki günkü açılışında bir kez daha ayyuka çıktı. Acılı anne ve baba gibi dede Ali Şen de açılışta zor anlar yaşarken gözler Aslı-Metin Şen'i aradı. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Aslı Hanım, instagram hesabından da Alp Şen Vakfı ile ilgili tek bir paylaşım yapmayınca tepkilerin hedefi haline geldi.

İlk kez konuştu

Eltisi Begüm Şen'le yıllardır süren küslüğüyle ilgili bugüne dek tek kelime etmeyen Aslı Şen, tepkilerin artması üzerine konuyla ilgili ilk kez konuştu. Aslı Hanım, şöyle dedi: "Dışarıdan durumun nasıl göründüğünün farkındayım. Ama bilin ki hesabımda vakıfla ilgili bir şey paylaşmamam benim istediğim bir durum değil. Üzüntüm dün gibi. Alp de benim evladım sayılırdı. Ancak konu ailevi bir konu. Lütfen anlayış gösterin."

Nasıl düşman oldular?

Alp Şen Vakfı'yla ilgili bir destekte bulunmak isteyen ancak Begüm Şen'in buna karşı çıktığını ima eden Aslı Şen ile eltisini düşman haline getiren olayı herkes merak ediyor.

Kaynak: Takvim

 • 2
 • 31
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)

Hazal Kaya'yı rahatsız eden hayranının hapsi isteniyor

Hazal Kaya'yı rahatsız eden İranlı hayranı Eissa Yazdan Karami hakkında kamu davası açıldı. Savcılığın hazırladığı iddianamede saplantılı hayran için 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istendi.

Kaya'ya hediyeler gönderdi

Hazal Kaya, kendisini sosyal medya hesabı üzerinden rahatsız eden ve işyeri adresine hediyeler gönderen İranlı hayranı Eissa Yazdan Karami'den şikayetçi oldu. Kaya'nın suç duyurusu üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti.

'Eşim, karım' diye notlar gönderdi

Savcılık tarafından hazırlanan iddianamede, Karami'nin, Hazal Kaya'ya ait Twitter hesabına rahatsız edici mesajlar attığı, Haziran 2015'de de Kaya'nın işyerine üzerinde "Aşkım, eşim, karım" diye notlar bulunan hediyeler gönderdiği belirtildi.

''Ya Hazal'ım ya ölüm''

Karami'nin kendi adına açtığı Facebook hesabında ünlü oyuncunun fotoğraflarının bulunduğu, "Ya Hazalım, ya ölüm" diye gönderiler yazdığı ve silah siparişi verdiğini ifade ettiği paylaşımlarının bulunduğu da öne sürüldü.

İddianamede, "Bu durumda mevcut delillerden şüphelinin atılı tehdit, kişilerin huzur ve sükununu bozma ve cinsel taciz suçlarını işlediği hususunda hakkında kamu davası açmaya yeterli şüphe oluştuğu kanaatine varılmıştır" denildi. Savcılık, hayran için 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istedi.

 • 3
 • 31
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)

Dedikodulara fotoğraflı cevap

Türkiye eski güzellerinden Şebnem Dinçgör, 1.5 yıl flört ettiği Eduardo Costa'dan ayrıldıktan sonra, bir yıl süren aşk orucunu Kasım'da Melih Özkan ile bozmuştu. Birçok kez benim de mutluluklarına şahit olduğum aşıkların büyük bir kavgaya tutuşarak ayrıldıklarına dair birkaç telefon alınca şaşırdım! Teyit etmek için de aradım; külliyen yalanmış. Bu konuyla ilgili kendisine de birkaç telefon geldiğini söyleyen Dinçgör, "Çekemeyenlerin uydurması" dedi. Geçen yıl Bodrum Yalıkavak'ta satın aldığı evinin dekorasyonu için Melih Bey ile önceki gün Bodrum'a gittiklerini söyleyen Şebnem Hanım, dedikoduculara cevap olsun diye soldaki fotoğrafı yolladı!!!

 • 4
 • 31
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)

Deniz Akkaya-Murat Varol ilişkisinden öğrendiğimiz 5 şey

Hep kendi başımıza gelenlerden öğrenecek değiliz ya... Gözlem denen bi' şey var, öğrenmenin sonu yok değil mi efendim... Misal Deniz Akkaya- Murat Varol ilişkisi; yüksek dozdaki iniş çıkışları, ayrılık ve barışmaları ile incelemek için ilginç bir ilişki.
Kızının önünde kendisine şiddet uyguladığı için aylar önce Murat Varol'a dava açan Deniz Akkaya, ifade vermeye gittiği mahkemede "Evet, Murat Varol eliyle ve kafama hoparlör fırlatarak beni yaraladı ama barıştık, şikayetçi değilim" demiş.
Anneannelerimiz yine yeniden haklı; 'İki kişinin ilişkisine üçüncü karışmaz evladım. Bak sonra bir bakmışsın sen suçlu olmuşsun.' Deniz Akkaya-Murat Varol ilişkisi de aynı böyle bence. Kendi kendilerine kapışıp, ortalığı birbirine katıp, ayrılıp sonra yine barışıyorlar. Onlara akıl vermek, dertlerini dert edinmek, onları desteklemek, ayırmaya çalışmak falan boşa vakit kaybı. Bakın görün yine barışıp ilişkilerine Dolby Digital seviyesinde devam edecekler.
Gelelim anneannelerimizden ikinci özlü söze: 'İlişkinin suyunu çıkartmayacaksın, yüz göz olmayacaksın evladım.' Eh tabii ki. Buradan görünen; Deniz-Murat ilişkisinin çoktan 'yüz-göz olma' modunun zirvesine yerleştiği. Onlar mutluysa bu bizi ilgilendirmiyor elbette ama şu hal hoş mu? Değil. İdeal dediğimiz ilişki kıvamı mı? Hiç değil.
Sağlıklı bir ilişkinin temeli nedir? Saygı elbette ve birlikle avaz avaz bağırmadan, birbirini suçlamadan konuşabilmek. Tutku devreye girince ayarlar bozulabiliyor tabii. Ve fakat daima saygı, en önemlisi saygı.Bazen affetmek, razı olduğun anlamına çekilebilir ve affettiğin kişi eylemlerine dokuz kaplan gücünde devam edebilir. O zaman bazen en iyisi, sınırı çizmek ve karşındakine kapıyı göstermektir. Bak yoksa sonra burnun çamurdan çıkmaz. Olayların ardı arkası kesilmez.
Kararlı ve tutarlı olmak şart! Bir öyle bir böyle davranırsan kimse sana güvenmez, inanmaz. İkili ilişkine devam edeceksen, sorunlarını kendi aranda çözecek, başkalarını dahil etmeyeceksin. Eğer zarar görüyorsan ve bitireceksen de bir kerede bitireceksin. Sonra biz barıştık, üçüncü şahıslar bizim ilişkimize ne karışıyor diye isyan edemezsin.

 • 5
 • 31
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)

Neslişah Alkoçlar Düzyatan mum gibi eridi

Ocak ayında oğlunu kucağına alan Neslişah Alkoçlar Düzyatan, önceki akşam bir davetteydi.
Objektiflere poz veren sosyetik güzelin, doğum kilolarını verip eski formuna kavuştuğu gözlendi. Neslişah Alkoçlar'ın eşi Engin Altan Düzyatan ise aynı dakikalarda bir vakıf yararına düzenlenen gecedeydi.

Kaynak: Takvim

 • 6
 • 31
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (27.05.2016)

Seda Güven ve sevgilisi tatilden döndü

Dir süredir Fethiye'de olan Seda Güven ile Onur Tuna, tatillerini noktaladı.
Ünlü çift, önceki akşam Etiler'deki bir mekanda baş başa yemek keyfi yaptı.

Mekandan el ele ayrılan Seda Güven ile Onur Tuna'nın bronz tenleri dikkat çekti. Sevgilisinden daha koyu renk olan Tuna'nın karanlıkta sadece gözleri ve giydiği sweatshirt'i görülüyordu.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN