Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kulüplerden

Ramazan Bayramı nedeniyle spor kulüpleri de bayram mesajları yayımladı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), spor kulüpleri ve kulüp başkanlarının resmi internet sitelerinden, futbolcuların ise sosyal medya hesaplarından yayımlanan Ramazan Bayramı mesajlarını sizler için derledik.

Mesajlarında teröre kurban verdiğimiz vatandaşlarımız ve şehitlerimizi ön plana alan kulüpler, birlik ve beraberlik vurgusu yaptılar.

İşte dört büyük kulüp başta olmak üzere spor kulüpleri, kulüp başkanları ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) resmi internet siteleri ile futbolcuların sosyal medya hesaplarından yayımlanan bayram mesajları...

Kulüplerden bayram mesajları

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

Birlik ve beraberliğimizin temel unsurlarından 'na bir kez daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.

Dostluğun, sevginin, saygının, barışın, hoşgörünün ve mutluluğun pekişmesine vesile olan Ramazan Bayramı'nın, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyor, yurt içinde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın ve tüm İslam aleminin bayramını kutluyoruz.

Kulüplerden bayram mesajları

FİKRET ORMAN (BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI)

Milletimizin birlik ve beraberliğinin ne kadar önemli olduğunun bir kez daha ortaya çıktığı bu günlerde, teröre kurban verdiğimiz vatandaşlarımızın ve şehitlerimizin acıları hala tazeyken buruk bir bayram sevinci yaşıyoruz.

İnsanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygıyı artıran bayramlar, aile olma bilincimizi yeniden hatırlatmakta ve bizleri bir araya getirerek bağlarımızı güçlendirmektedir.

Milli ve dini duygularımızın öne çıktığı; inançlarımızın, örf ve adetlerimizin sergilendiği 'nın birliktelik, sağlık, sevgi ve huzur getirmesini diler, tüm ulusumuzun bayramını kutlarım.

Kulüplerden bayram mesajları

AZİZ YILDIRIM (FENERBAHÇE KULÜBÜ BAŞKANI)

Ülkemizin içinden geçmekte olduğu bu zor günlerde 'na erişmenin buruk mutluluğunu yaşıyorum. Teröre şehit verdiğimiz asker, polis ve sivil vatandaşlarımızın kaybı ve bunun büyük acısı bayram mutluluğumuzu doyasıya yaşamamıza engel oluyor.

Bu vesileyle iç ve dış tehditlere karşı göğsünü siper eden ve vatan toprağına düşen şehitlerimizin ailelerine sabırlar diliyor, onların, şehitlerimizin bizlere kutsal emaneti olduklarının bilinmesini istiyorum. Şahadet mertebesine ulaşan mekânları cennet şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Keza gazilerimize de acil şifalar diliyor, onların da bizler için paha biçilmez değerde olduklarını ifade ediyorum.

Yaz kış demeden vatanımızın her karış toprağı için canlarını feda etmeye hazır korkusuz askerlerimizin, polisimizin ve diğer kamu görevlilerimizin bayramını tebrik ediyor, onlara en derin şükranlarımızı sunuyorum.

Yüce Türk Milleti'nin ve İslam Alemi'nin Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor, ülkemize bolluk, milletimize refah, sağlık ve mutluluklar diliyorum.

Kulüplerden bayram mesajları

DURSUN ÖZBEK (GALATASARAY KULÜBÜ BAŞKANI)

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yarın başlayacak öncesi bir mesaj yayınladı. Başkan Özbek'in mesajı şöyle:

Camiamızın ve taraftarlarımızın Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle bir arada, sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar dilerim.

Kulüplerden bayram mesajları

TRABZONSPOR KULÜBÜ

Tüm camiamızın nı kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dileriz.

Kulüplerden bayram mesajları

ALİ AY (BURSASPOR KULÜBÜ BAŞKANI)

Güzel ülkemizdeki huzur ve güven iklimini değiştirmeye, içinde bulunduğumuz coğrafyada ise barış ve kardeşlik ortamını bozmaya yönelik hain terörist eylemlerin yüreğimizi yaktığı bir dönemde mübarek 'na kavuşurken, yitirdiğimiz bütün kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Huzur içinde, sağlık ve mutluluk dolu nice bayramları birlikte yaşamak dileğiyle.

BİZE ULAŞIN