Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aileden zengin ünlüler

  • 1
  • 5
Aileden zengin ünlüler
Aileden zengin ünlüler

PSY

Serveti: 25 milyon dolar (yaklaşık 73 milyon TL)

'Gangnam Style' ile YouTube'un sayaçları bozan PSY, aslında babadan zengin. 2 milyardan fazla izlenerek şöhretine şöhret katan PSY, Güney Kore'nin Gangnam District alanında yaşıyordu. Bu alan, ülkenin Nişantaşı bölgesi diyebiliriz. Babası yönetici olan PSY, eğer şarkıcılıkta tutunamasaydı, aile işini devam ettirecekti.

  • 2
  • 5
Aileden zengin ünlüler
Aileden zengin ünlüler

Taylor Swift

Serveti: 105 milyon dolar (307 milyon TL)

Taylor Swift'in babası bankacı. Kendisi finans konusunda müşterilerini yönlendiren bir uzman. Büyükbabası da banka sahibiydi. Hatta onun babası da! Swift, dört kuşak dedesi bankacı bir aileden geliyor. Taylor'ın müzik tutkusunu gören ailesi, onun için tası tarağı topluyor ve Pensilvanya'dan Nashville'e taşınıyor. Swift, şimdi dünyaca ünlü bir müzisyen.

  • 3
  • 5
Aileden zengin ünlüler
Aileden zengin ünlüler

Miley Cyrus

Serveti:150 milyon dolar (yaklaşık 438 milyon TL)

Miley'in babası Billy Ray Cyrus da bir şarkıcıydı. 1992 yılında 'Achy Breaky Heart' adında kimsenin bilmediği bir şarkı yapan babası, bu şarkıyla kazandığı parayı iyi değerlendirdi. Bu da Miley'e şans getirdi. Minik Cyrus, Disney'e Hannah Montana oldu. Sonrası bildiğiniz gibi, prenses büyüdü, androjen oldu ve olaylar gelişti.

  • 4
  • 5
Aileden zengin ünlüler
Aileden zengin ünlüler

Julia Louis-Dreyfus

Serveti: 3 milyar dolar (yaklaşık 9 milyar TL)

Seinfield'deki haliyle aklımıza kazınan ünlü oyuncu, yalnızca dizi endüstrisinden 200 milyon doların üstünde bir gelir elde etti. Ancak o zaten zengindi! 82 yaşındaki dedesi William'ın bir şirketi vardı. Milyarlarca dolar değerindeki şirket enerji alanında çalışıyordu. Ama Julia, oyunculuk alanında inat etti ve Elaine karakteriyle dizi dünyasına damga vurdu. O, gerçek bir yıldız… Ne olursa olsun, inandı ve başardı.

  • 5
  • 5
Aileden zengin ünlüler
Aileden zengin ünlüler

Lady Gaga

Serveti: 190 milyon dolar (yaklaşık 555 milyon TL)

Gaga, Manhattan'ın Upper Side'ında büyüdü. Ailesi onu Katolik okuluna gönderdi ve New York'taki masraflarını karşıladı. İnternet girişimcisi olan ailesi, Gaga'nın müzik kariyeri için ona imkân sağladı. GaGa da çıkar çıkmaz turnayı gözünden vurdu. Billboard listesinde zirvelere çıktı, turnelerinden inanılmaz paralar kazandı. Şimdi ise düşüşe geçen müzik kariyerini nasıl toparlayacağını düşünüyor olabilir.

BİZE ULAŞIN