Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aslan'a 21'lik yıldız!

Son dakika Galatasaray transfer haberleri... Önümüzdeki sezonun hazırlıklarına devam eden Galatasaray, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sarı kırmızılı takım Groningen'in 21 yaşındaki genç ismini takibe aldı. Aslan'ın bu transferdeki rakipleri Fransa takımları Bordeaux ve Reims. İşte detaylar...

Aslan'a 21'lik yıldız!

Corona virüsü (koronavirüsü) nedeniyle 'e verilen arada , ve 2. Başkan Abdurrahim Albayrak'ın da virüsü yenmesinin ardından çalışmalarına hız verdi.

Aslan'a 21'lik yıldız!

Bu bağlamda gelecek sezon için projesini ortaya koyan , önceliğini genç oyunculara vereceğini belirtmişti. 26 yaş sınırı koyan Terim'in, 26 yaşından büyük isimlerin 'zaruri olmadıkça' takımda tutulmasını istemediğini yönetime bildirdiği konuşuluyordu.

Aslan'a 21'lik yıldız!

Yeni bir yapılanmaya gitmek isteyen sarı kırmızılı takımın hocası, bu bağlamda transferde genç, geleceğe yatırım olabilecek isimleri listesine aldığı bildirildi.

Aslan'a 21'lik yıldız!

CORONA VİRÜSÜ SONRASI...

Corona virüsü pandemisi nedeniyle tüm dünyada futbol piyasasının maliyet olarak düşeceğini düşünen , bu sebeple genç oyuncuları parlatmaya öncelik veriyor. Tecrübeli , gelecek sezonlarda kadro yapılandırması konusunda sıkıntı çekmek istemiyor.

Aslan'a 21'lik yıldız!

Öte yandan gelecek sezonlardan itibaren yeniden piyasanın yükselmesiyle beraber iyi satış rakamlarıyla kulübün kasasını doldurmak isteyen Terim, bu bağlamda kafasındaki genç oyuncu listesini belirlerken, rotasını bu kez 'ya çevirdi.

Aslan'a 21'lik yıldız!

FRANSIZLAR TRANSFERİ YAZDI

Besoccer.com adlı internet sitesinin Fransız bölümünde yer alan habere göre 'ın gelecek sezon için hedeflerinden biri, Groningen'de forma giyen 21'lik ön libero oldu. Haberin detaylarında şu bilgilere yer verildi;

Aslan'a 21'lik yıldız!

"Dünyaca ünlü gazeteci Manu Lonjon'un haberine göre; Bordeaux, Groningen'de forma giyen orta saha oyuncuzu Azor Matusiwa'yı yakından takip ediyor.

SON DAKİKA