Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'nde havadan görüntülendi

, 'nde havadan görüntülendi.
Korona virüs nedeniyle ibadete kapalı olan Çamlıca Camii, bu sene Kadir Gecesi'nde boş kaldı. Ezan okunan camide dualar edilirken, caminin mahyasında 'Kadir Gecemiz Mübarek Olsun' yazıldığı görüldü. Kadir Gecesi'nin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'na denk gelmesinden dolayı ara ara mahyasına Türk bayrağı yansıtıldı. Havadan görüntülenen cami, manzarasıyla kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Çamlıca Camii Kadir Gecesi'nde havadan görüntülendi

'nde 'nin minareleri arasına "Kadir gecemiz mübarek olsun" mahyası yazılırken, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı da unutulmayarak mahyalara Türk Bayrağı yansıtıldı.

Çamlıca Camii Kadir Gecesi'nde havadan görüntülendi

Üsküdar'da bulunan 'nin minareleri arasına nedeniyle "Kadir Gecemiz Mübarek Olsun" mahyası yazıldı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı da unutulmayarak mahyalara Türk Bayrağı yansıtıldı.

Çamlıca Camii Kadir Gecesi'nde havadan görüntülendi

TÜM İNSANLIĞI BU SALGINDAN KURTAR YARABBİ

hocası duada "Ya ilahi senin rızan için oruç tuttuk. Sana inandık, sana güvendik. Senin verdiğin rızıkla oruçlarımızı açtık. Oruçlarımızı ve ibadetlerimizi kabul eyle Yarabbi. Ya Rap İslam'a ve Müslümanlara yardım eyle. Biz aciz kullarını sensiz, sahipsiz, kimsesiz ve çaresiz bırakma. Milletimizi, İslam ümmetini ve tüm insanlığı bu salgın hastalıktan kurtar Yarabbi." dedi.
Oluşan görsel şölen drone tarafından havadan görüntülendi.

SON DAKİKA