Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar 26/01/2010

Cem'in cenaze sahnesi beni çok huzursuz etti

Sedef Avcı, eşi Kıvanç Kasabalı'nın 'Yaprak Dökümü' dizisinde canlandırdığı 'Cem' karakterinin cenaze sahnesinde, çok zor anlar yaşadığını itiraf etti. 'Şeffaf Oda' programına konuk olan Avcı, "Hayatımın en zor şeyiydi" diye tanımladığı sahneyle ilgili şunları anlattı: "Tamam, rol ama ortada bir tabut var ve üzerinde Kıvanç'ın resmi var... İnsanın etkilenmemesi mümkün değil. Kendimi o kadar kötü hissettim ki, Kıvanç'ı sete çağırdım. Durduramadım kendimi..." Cenaze sahnesinin çekimleri sırasında yaşadığı duygusallığın 'Yaprak Dökümü'nün yönetmeni Mesude Eraslan'ı da etkilediğini anlatan Sedef Avcı, "Kıvanç'ı arayıp, 'Buraya gel de Sedef seni görsün, rahatlasın' dedi" şeklinde konuştu. (Televizyon Gazetesi)

*SEDEF AVCI VE KIVANÇ KASABALI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Ferdi Baba’dan Ata’ya teklif!

‘Ferhat Göçer ile’ isimli programa bu hafta fantezi ve arabesk müziğin ünlü sesi Ferdi Tayfur konuk oldu. Tayfur, programda 22 yıl sonra yeniden sinemaya döneceğinin sinyallerini verdi. Senaryosunu kendisinin yazdığı ‘Lambalı Saz’ adlı yeni filminin çekimlerine yaz aylarında başlayacağını açıklayan ünlü şarkıcı, kendisinin de rol alacağı filmin diğer başrolü için Ata Demirer’e teklif götürdüğünü söyledi.

FERDİ TAYFUR FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

ATA DEMİRER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

2 saat 15 dakika hiç konuşmadı

Zeynep Beşerler, canlı yayın rekoru kırdı! ‘Medya Kralı’na 23.18’de konuk oldu, iki saat 15 dakika tek kelime etmedi. Saat 01.33’te Okan Bayülgen: “Haftaya gel bol bol konuşalım” dedi.

ZEYNEP BEŞERLER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Miley evlenmeye hazır!

Henüz 17 yaşında olan Amerikalı genç şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus, kendisini evliliğe hazır hissettiğini dile getirdi. Bir süredir meslektaşı Liam Hemsworth'la beraber olan güzel yıldız, "Bu yıl 18 yaşına girmek için sabırsızlanıyorum. Bir an önce Liam'la evlenmek en büyük hayalim. Eskiden evlilikten korkardım ama onun sayesinde tüm korkularım geçti" diye konuştu.

*MİLEY CYRUS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Yeni göğüsleri formunu artırdı

30 kilo verip, göğüslerini de küçülttüren Zerrin Özer, Kıbrıs'ta Malpas Oteli'nde sahne aldı. Özer; "Artık kendimi daha formda hissediyorum" dedi.

* ZERRİN ÖZER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Güzelliği için her hafta 2 bin 500 $ harcıyor

Amerikalı ünlü şarkıcı Cher, 63 yaşında olmasına rağmen güzelliğiyle yıllara meydan okuyor. Güzelliği için her hafta 2 bin 500 dolar harcayan ünlü şarkıcı, cildinin diriliği
için ışık ve oksijen terapisi kullanıyor. Estetik yaptırmayan yıldız, beslenme ve uyku düzenine de dikkat ediyor.

Evinin kirasını bile ödeyemiyor

Özel hayatında yaşadığı depresyon nedeniyle iş hayatında da başarısız günler geçiren Mischa Barton, evinin kirasını ödeyemediğini için mahkemeye verildi. Son dönemde yaptığı dizinin tutmaması ve sinemadan da çok fazla teklif almaması nedeniyle maddi yönden sıkıntılı günler geçiren ünlü aktrisin ev sahibine 21 bin dolar borcu olduğu ortaya çıktı. Maddi yönden ailesinden de beklediği desteği göremeyen genç aktrisin, arkadaşlarından borç istediği söyleniyor.

* MISCHA BARTON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN