Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Soyunmaktan çekinmiyorum

İşte Heidi Klum’un özel hayatıyla ilgili çok özel açıklamaları...

Soyunmaktan çekinmiyorum

36 yaşındaki Heidi Klum, dört çocuk sahibi olmasına rağmen formundan ödün vermemesiyle meraklı bakışları üzerine çekmeye devam ediyor. Dördüncü çocuğunu dünyaya getirdikten kısa bir süre sonra Victoria’s Secret için defileye çıkan Klum, eski formuna hemen kavuşmasını genlerine bağlıyor.

DERLEYEN: ŞAMDAN

Soyunmaktan çekinmiyorum

Heidi Klum, kocası ünlü şarkıcı Seal ile nasıl tanıştığına ve nasıl evlenme teklifi aldığına kadar hayatıyla ilgili bütün özel sırları bütün açık sözlülüğü ile anlattı. İşte Heidi Klum’un özel hayatıyla ilgili çok özel açıklamaları...

DERLEYEN: ŞAMDAN

Soyunmaktan çekinmiyorum

- 90’lı yıllar çok zayıf Twiggy modeli kadınların yılıydı ama siz o yıllarda meşhur oldunuz değil mi?

Beş yıl katalog yaptım. Daha sonra seksi mayo çekimleri, ardından da Victoria’s Secret anlaşması geldi ve birden Amerika’da herkesçe tanınan bir isim haline geldim.

Soyunmaktan çekinmiyorum

- Modelliğe nasıl başladınız?

Modellik yolculuğum 1992 yılında, doğduğum yer olan Almanya’da bir arkadaşımın beni modellik yarışmasına sokmasıyla başladı. Aslında başta amacımız sadece eğlenmekti. Kendisi benim birkaç komik fotoğrafımı çekti, ben de onları yolladım ve kazandım.

Soyunmaktan çekinmiyorum

- Çocukluğunuz nerede, nasıl geçti?

Ailemin hala yaşamakta olduğu Köln’ün dışında bir kasabada çok mutlu bir çocukluk geçirdim. O zamanlarda annem Erna kuaförlük yapıyormuş fakat ben doğduğumda işi bırakmak zorunda kalmış. Babam Gunter ise kozmetik firmasında çalışıyordu. Geleneksel bir aile yapımız vardı bu yüzden çok doğal şartlarda yetiştiğimi söyleyebilirim. Büyük kardeşim Michael ise şu an otobüs şoförlüğü yapıyor. Aramızda 10 yaş olmasına rağmen onunla gerçekten arkadaş gibiyiz.

Soyunmaktan çekinmiyorum

- Eşiniz Seal ve çocuklarınızla mutlu bir aile tablosu çiziyorsunuz. Eşinizle nasıl tanıştınız?

Ben Flavio Briatore’dan hamileyken bir otelin lobisinde tanıştık. İlk karşılaştığımız andan itibaren birbirimizden çok etkilendik. Seal için hayatımda gördüğüm en heyecan verici insan diyebilirim.

Soyunmaktan çekinmiyorum

- Eşinizin sizin için yaptığı en romantik sürpriz nedir?

Seal aslında birçok sürpriz yaptı ama benim için en unutulmazı 2004 yılında Kanada’da ettiği evlenme teklifi oldu. Kendisinin orada buzdan yapılmış bir dağ evi vardı. Bir gün beni oraya götürdü ve biz evde gül yapraklarıyla donatılmış yatağa uzanmış dururken bana evlenme teklifi etti.

BİZE ULAŞIN