Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mustafa Sever: Mersin'i birlikte kucaklayacağız

Giriş Tarihi: 15.1.2014
Mersin'in Silifke ilçesinde AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sever, parti binası önünde vatandaşlara hitap edip, esnafı gezdi. Kabasakallı Mahallesi girişinde kalabalık bir araç konvoyu eşliğinde karşılanan Sever, İl Başkanı Mekin Merter Salt ve partililerle birlikte ilçe binası önünde geldi. Burada kurban kesilerek karşılanan Sever, daha sonra partililere ve vatandaşlara hitaben konuştu.

TÜRKİYE ÇOK DEĞİŞTİ

Sever konuşmasında, "11 senede, baktığımız zaman dünyada büyüme ortalamasının iki katı bir hızla büyüdük. 2002'de kişi başı gelirimiz 3 bin dolardı, şimdi 11 bin dolar. Milli hasılamız toplamı 230 milyar dolardı, bugün 800 milyar dolar. İhracatımız 36 milyar dolardı, 152,5 milyar dolara çıktı. Enflasyon ve faiz oranlarının tek haneli rakama inmesiyle ülkemizin, devletimizin ve milletimizin kazancı 648 katrilyon eski parayla. Ülkemize hizmet olarak dönen bu parayla hastane, otoban, hızlı tren, okullar yapıldı" dedi.

GENÇ BAŞKAN LAZIM

AK Parti Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt ise "Bu şehir 70 yaşına yaklaşmış kişilerle yönetilemez. Biz size genç, dinamik, bilgi ve birikimi ve eğitimi yüksek, yabancı dili olan bir adayımız olacak dedik. İşte tüm bu şartları taşıyan adayımız Mustafa Sever. Ona destek vereceğiz, iktidarın desteğini almış gibi onu Mersin Büyükşehir Belediyesi koltuğuna oturtacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mustafa Sever: Mersin'i birlikte kucaklayacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN