Tek ses tek yürek

Mersin İdmanyurdu Yönetim Kurulu toplanarak görev bölümü yaptı. Başkan Ali Kahramanlı, "Uyum içinde çalışan, tek ses tek yürek olan bir yönetim oluşturduk. Hedefimiz büyük" dedi

Giriş Tarihi: 15.2.2014
PTT 1. Lig'de zirve hesapları yapan Mersin İdmanyurdu'nda keyifler yerinde. Ali Kahramanlı başkanlığında toplanan Yönetim Kurulu görev bölümü yaptı. Neşe içinde geçen toplantının ardından bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, "Gerçekten her şeyi ile uyum gösteren, aynı dili konuşan, aynı duyguları paylaşan, tek ses, tek yürek olan bir yönetimimiz var. Verilen görevi severek kabul eden arkadaşlarımın desteği ile şampiyon olacağız. Başka yolu yok" dedi.

HERKES DAVETLİ
Futbolcu alacaklarının en geç bir hafta içerisinde ödenmesinin kararlaştırdığı toplantıda bu hafta Mersin'de oynanacak İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı da konuşuldu. Başkan Ali Kahramanlı, bu karşılaşmanın önemine değinerek, "Bizim için 6 puanlık bir maç. Tek hedefimiz galibiyet. Teknik Direktörümüz Hakan Kutlu ile futbolcularımıza güvenimiz tam. Rakibimizi devirip, klasmanda üst sıralardaki yerimizi almak istiyoruz. Tüm taraftarlarımızı bu maça bekliyoruz" diye konuştu.

İKİ ELİN SESİ VAR
Bugüne kadar verilen desteğin devam etmesi halinde sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyen ekip olacaklarını da vurgulayan Ali Kahramanlı şöyle konuştu: "Başta Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu olmak üzere her zaman yanımızda olan herkese gönülden teşekkür ediyorum. Bu destek devam ettiği sürece Mersin İdmanyurdu hedefini yakalayacaktır. Üstüne basa basa söylüyorum. Bir elin nesi, iki elin sesi var. Birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece ligde gerçek yerimizi alırız."

GÖREV DAĞILIMI ŞÖYLE OLDU:
Başkan Ali Kahramanlı, Başkan Yardımcısı Senan İdin, Genel Sekreter Abdi Kurt, Mali ve Hukuki İşler Sorumlusu Sedat Aydöner, Profesyonel Futbol A Takım Sevk ve İdare Komitesi Mehmet Işık, Mustafa Ağaoğlu, Beşir Acar, Mert Hazar, Ahmet Polat, Altyapı sorumlusu Abdi Öztürk, Basın Sözcüsü Sabri Tekli, Tesis Kazandırma, Yatırım ve Projeler Sorumlusu Murat Harman, Dış İlişkiler Sorumlusu Ahmet Polat, Reklam, Sponsorluk, Pazarlama ve Kaynak Oluşturma Sorumlusu Engin Şahin, Stadyum ve Taraftar Sorumlusu Hikmet Kaya, Amatör Şubeler Sorumlusu Beşir Acar, Sosyal İlişkiler ve Dernek İşleri Sorumlusu Halil Kaya Özer. İcra Kurulu üyeliğine Ali Kahramanlı, Senan İdin, Abdi Kurt, Ayhan Erdem ve Sedat Aydöner, Danışma Kurulu üyeliğine ise Nafiz Deniz, Şerafettin Kadoğlu, Selahattin Balkan ve Nuh Yükselgüngör getirildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tek ses tek yürek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN