Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teknik Metal 2015'e 'taşlama hattı'yla giriyor

Giriş Tarihi: 30.12.2014
Teknik Metal 2015'e 'taşlama hattı'yla giriyor
Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde (AHSOSB) 2010 yılında faaliyete giren Paslanmaz Çelik Servis Merkezi ile bölgede bir ilke imza atan Teknik Metal, yeni yatırımı olan taşlama hattıyla, hizmetlerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

PAZARIN LİDERİ
Teknik Metal, 2010 yılında AHSOSB Paslanmaz Çelik Servis Merkezi'ni kurdu. Temelleri 1961'de atılan Teknik Metal, paslanmaz çelik grubunda 14 bin ton malzeme stokuyla pazarın liderleri arasında yer alıyor. Paslanmaz Çelik Servis Merkezi yatırımıyla bölgede bir ilke imza atan firma, 2015 yılının başında devreye girecek olan taşlama hattı ile de hizmetlerine yenisini ekliyor. Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Şire, 55 bin metrekare alana kurulu tesislerinde, rulo açma, dilme ve boy kesme hizmetlerine ek olarak taşlama hattı kurarak büyümelerini sürdürdüklerini belirtti.

KİŞİYE ÖZEL HİZMET

68 kişilik ekipleriyle müşteri talepleri doğrultusunda istenilen ebatlarda kişiye özel hizmet verebildiklerini belirten Şire, merkez Adana başta olmak üzere İstanbul şubelerindeki hizmetleriyle de yurtiçi pazarda her bölgeye ulaşarak, malzeme tedarik ettiklerini ve müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebildiklerini söyledi. Şire, ayrıca alüminyum, bakır, pirinç gibi demir dışı metalleri de iç piyasadan tedarik ettiklerini belirterek, "2010 yılı itibariyle Adana'daki Paslanmaz Çelik Servis Merkezimiz'de dilme ve boy kesme işlemlerini müşteri taleplerine göre, istenilen ebatlarda gerçekleştirebiliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teknik Metal 2015'e 'taşlama hattı'yla giriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN