Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minik 'Hido'lar

Özel Çağ Koleji, basketbolda geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için kolları sıvadı. Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulu'nda eğitilen minikler güven veriyor

Giriş Tarihi: 19.1.2015
Minik 'Hido'lar
NBA'nın Türk yıldızı Hidayet Türkoğlu'nun tecrübesini ve birikimini birleştirdiği dünya markası "Hidayet Türkoğlu'nun Basketbol Okulu"nu bölgemize kazandıran Çağ Koleji'nde basketbol şöleni devam ediyor. Genel Koordinatör Cüneyt Keser, antrenörler Oral Koral ve Sümer Akdağçık gözetiminde Çağ Koleji Salonu'nda sahaya çıkan minik 'Hido'lar çalışmalarını sürdürüyor.

BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Adana, Mersin ve Tarsus'tan gelen öğrenciler, her hafta Çağ Koleji'nin modern ve çağdaş spor tesislerinde uzman antrenörler eşliğinde sıkı bir çalışma temposuna dahil oluyor. Türk basketboluna en iyi hizmeti sunmak için Hidayet Türkoğlu markasını bölgeye kazandıran Çağ Koleji yönetimi, bölgemizden de NBA yıldızları çıkabileceğini, bu inançla projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

Antalya KAMPI BAŞLIYOR

2001-2008 doğumlu çocukların 3 grup halinde çalıştığını söyleyen Genel Koordinatör Cüneyt Keser, "Okulumuza ilgi beklediğimizin çok üstünde. Öğrencilerimizin basketbol becerilerini üst seviyelere çıkarması için tüm gelişimlerini yakından takip ediyoruz. Önümüzdeki hafta kamp için bir hafta süreyle Antalya Belek'e gideceğiz. Miniklerimiz hem tatil yapacak, hem de enerji depolayacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik 'Hido'lar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN