Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye'nin en büyük özel hastanesi: Sanko

Sağlık alanındaki eksikliklerin görülmesiyle kurulan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, kaliteli sağlık hizmetiyle bölgenin sağlıkta referans noktası oldu

Giriş Tarihi: 14.3.2016
Türkiye'nin en büyük özel hastanesi: Sanko
Gaziantep'te, çağdaş teknoloji ile donatılmış, modern sağlık merkezi bulunmayışının getirdiği güçlükleri bizzat yaşayan merhum Sani Konukoğlu'nun kuruluş çalışmalarını başlattığı Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, sağlıkta yüksek kalite ve dünya standartlarında hizmet verilen, ülkenin en büyük ve en modern sağlık kuruluşlarından biri haline geldi.

MODERN TEKNOLOJİ

Tüm branşlarda sağlık hizmetinin verildiği hastanede modern cihazlarla donatılmış biyokimya, patoloji ve klinik mikrobiyoloji laboratuvarları, radyoloji, nükleer tıp, kardiyovasküler cerrahi, organ nakli ve üremeye yardımcı tedavi merkeziyle uzman tanı ve tedavi yöntemleri uygulanıyor. Hastane bünyesinde hizmet veren Organ Nakil Merkezi, Gaziantep ve bölgeden gelen hastalara gerek canlıdan, gerekse kadavradan yapılan başarılı böbrek nakilleriyle adından söz ettiriyor.

17 AMELİYATHANE
Özel Sani Konukoğlu Hastanesi'nde ameliyathaneler, laminar hava akımı ve hepafiltrelerle donatıldı. C kollu röntgen, bilgisayar donanımlı anestezi cihazları, ameliyat mikroskobu ve endoskopik sistemlerle, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanılan, 24 saat hizmet veren, tüm açık ve kapalı ameliyatlar yapılabildiği 17 ameliyat salonuna sahiptir. Toplam 611 yatak kapasitesi ile tek çatı altında Türkiye'nin en büyük özel hastanesi olan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi'nde, tam donanımlı 3 ambulans, konusunda uzman 750 personelle, Gaziantep'in yanı sıra, bölge halkı ve komşu ülkelerden gelen hastalara da hizmet sunuluyor. Hastane sağlıkta kalite anlayışından ödün vermeden toplam 120 poliklinik odasıyla hizmet veriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'nin en büyük özel hastanesi: Sanko
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN