Fatih hocaya tatlısı

Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’na katılmak için ’ya gelen Futbol Direktörü Fatih Terim, Bilici Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bilici’nin konuğu oldu

Giriş Tarihi: 11.4.2016
Fatih hocaya Adana tatlısı
'da geçtiğimiz günlerde Divan Adana Oteli'nin yeniden hizmete giren Kebapçı Mesut, Futbol Direktörü Fatih Terim'i ağırladı. Bu yıl 4'üncüsü gerçekleştirilen "Nisan'da Adana'da Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı" için memleketine gelen Fatih Terim'e gittiği her yerde büyük sevgi gösterilerinde bulundu. Bilici Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bilici, kadim dostu Fatih Terim'i kendi otelinin yanında açılan Kebapçı Mesut'ta ağırladı.

YILLARA VARAN DOSTLUK
İyi bir kebap yemek için en doğru adresin Kebapçı Mesut olduğunu belirten Fatih Terim, torun Mesut Silindir tarafından hazırlanan meşhur Adana tatlıları ve meyvelerini afiyetle yedi. Mehmet Ali Bilici ile koyu bir sohbete dalan Fatih Terim, Adana'da olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduğunu ifade etti. Bilici Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bilici ile yıllara varan bir dostluğunun olduğunu söyleyen Terim, "Başarılarıyla gurur duyuyorum" dedi.

"TERİM BİZİM GURURUMUZ"
Divan Adana Oteli'nin hizmete girmesiyle kent turizmine önemli bir katkı koyduklarını söyleyen Mehmet Ali Bilici, otel ile ilgili çalışmalarını anlattı. Fatih hocayı Adana'da daha sık görmek istediklerini söyleyen Mehmet Ali Bilici, "Fatih hocamızın başarıları ile övünüyor, milli maçlarda gururumuz bir kat daha artıyor" dedi. Bu arada ikram edilen Adana'nın meşhur tatlı ve meyvelerini afiyetle yiyen Fatih Terim, kendisine sevgi gösteren herkese teşekkür etti.

ADANA DAHA İLERİYE GİTMELİ
Divan Oteli'nin yanında açılan Kebapçı Mesut'a giden Fatih Terim, kadim dostu Mehmet Ali Bilici, Süleyman Bilici, Savaş Çokduygulu, Hakim Yenigün ve Mesut Silindir ile sohbet etti, Adana'nın daha ileriye gitmesi için herkese büyük görev düştüğünü söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fatih hocaya Adana tatlısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN