Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AKEDAŞ kalitesini SAP ile artıracak

AKEDAŞ Perakende Satış Genel Müdürü Medine Tanış, merkezi ve şikâyet takip yönetim sistemlerinde kullanılan SAP yazılımının kaliteyi artıracağını söyledi

Giriş Tarihi: 5.7.2016
AKEDAŞ kalitesini SAP ile artıracak
- Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (AKEDAŞ) Perakende Satış Genel Müdürü Medine Tanış, Türkiye'de enerji sektörünün başta elektrik piyasası olmak üzere son 10 yıl içerisinde daha hızlı bir değişim ve gelişim sürecine girdiğini söyledi. Tanış, AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak tüketicilere altyapısı güçlü, daha kaliteli, ekonomik ve çevre dostu bir anlayış çerçevesinde hizmet vermeye çalıştıklarını vurguladı.

HIZLI VE KALİTELİ ÇÖZÜM
Tüketicilerimizin merkezimizi 7/24 arayarak hizmet alabiliyor olmasının gerekliliğine inanarak Kahramanmaraş ve Adıyaman illeri ile bağlı ilçe, kasaba ve köylerinden gelen müşteri talep, ihbar ve şikâyetlerinin hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırılması hedeflenerek kurulan çağrı merkezinin 3 vardiya sistemi ile hizmet verdiğini söyleyen Medine Tanış, "Çağrı merkezi ve Şikâyet Takip Yönetim Sistemlerinde SAP Contact Center ve SAP Customer Relationship Management (CRM) sistemlerini kullanıyoruz" dedi.

PERFORMANS TABLOSU
Bu sayede, müşteri temsilcileri ve backoffice personelinin konuşma kalitesinin, sistem kullanımı ve bilgi becerilerinin; günlük, haftalık ve aylık olarak takım liderleri tarafından ölçümlenerek performans tablosu hazırlandığını kaydeden Tanış şunları söyledi: Bu hazırlanan performans sonuçlarına göre personele düzenli olarak geri bildirimlerde bulunularak ve eğitimler verilerek tüketici memnuniyetimiz arttırılmaya çalışılıyor. Çağrı merkezimiz arıza ve aydınlatma ihbarları ile birlikte; abonelik, tahakkuk, tahsilat, kaçak işlemlerinde bilgilendirme ve yönlendirme sağlamaktadır. Tüketicilerimiz bu hizmete 444 46 02 ve 186 numaralı telefonlardan ya da bilgi@akedas.com.tr mail adresinden rahatlıkla ulaşabilirler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AKEDAŞ kalitesini SAP ile artıracak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN