Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TEMSA MARATON yollarında

Giriş Tarihi: 7.10.2016
TEMSA MARATON Almanya yollarında

Hannover Ticari Araç Fuarı'nda TEMSA rüzgarı esti. TEMSA, Anadolu Seyahat'e satılan 100 adet Safir Plus aracın imza töreninin ardından Berlin'de VIP hizmet veren Diamond Drive firmasına Maraton teslimatı yaptı. TEMSA standına Hannover Fuarı sürecinde yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisi yoğun oldu. Berlin'de turizm taşımacılığı alanında VIP hizmet veren öncü firmalardan Diamond Drive firmasına ilk Maraton teslimatı yapıldı. Teslimat törenine Diamond Drive firmasının Türk sahibi Nurettin Çağman, TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, Uluslararası Satış Direktörü Acar Kocaer ve Direktörü Umut Kamay katıldı.

"GURUR DUYDUM"
Diamond Drive firmasının 2009 yılında turizm taşımacılığı alanında farklı bir anlayışı ile hizmet vermek için yola çıktığını söyleyen firma sahibi Nurettin Çağman, hizmet anlayışla bu alanda önde gelen firmalar arasına katıldıklarını belirtti. Çağman, "Şu an filomuzda 9'u limuzin olmak üzere 12 araç bulunuyor. Filomuzda bulunan midibüsler özel olarak yapılmış araçlar" dedi. Çağman, "TEMSA HD13 yatırımında bir Türk markasının ne kadar kaliteli bir ürün üretebildiğini ve işletme sürecinde de bizlere sağladığı avantajları görünce doğrusu gurur duydum" diye konuştu.

"FARK YARATACAK"
TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, Hannover Fuarı'nda gördükleri yoğun ilgi ve gerçekleşen teslimatlardan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, "TEMSA hem yurt içinde hem de yurt dışında pazar payını büyütüyor. 'da başlattığımız yeni yapılanma sürecinin de kazanımlarını çok kısa sürede elde ettik. Şu an da yollarında hizmet veren TEMSA marka araç sayısı 800'ü aştı. Çok yakında 1000'i de aşacağımıza inanıyoruz. Almanya'da taşımacılık alanında hizmet veren ve bu hizmeti çok kaliteli bir yapıda sunan Türk firma sahipleri var" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TEMSA MARATON Almanya yollarında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN