Anadolujet’in Seyahat Kampanyası Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 27.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
AnadoluJet, hesaplı seyahat kampanyalarına devam ediyor. 27 Mart-3 Mayıs 2015 tarihleri arasında AnadoluJet’in Bursa-Erzurum ve Bursa-Trabzon karşılıklı uçuşları için uçak bileti alan herkes, ilk 69 koltuğa yalnızca 69,99 TL’den sahip oluyor. 6 Nisan-6 Mayıs 2015 arasında gönüllerince seyahat ediyor.
AnadoluJet, Şubat ayında başladığı Bursa - Erzurum ve Bursa - Trabzon uçuşlarını yeni bir kampanya ile taçlandırıyor. Başta Bursa, Erzurum ve Trabzon olmak üzere çevre illerden de ilgi gören AnadoluJet’in Bursa - Erzurum ve Bursa - Trabzon uçuşları şimdi çok özel bir fiyatla şehirleri birbirine bağlıyor.
AnadoluJet’in tüm satış kanalları üzerinden, 27 Mart - 3 Mayıs 2015 tarihleri arasında AnadoluJet’in Bursa - Erzurum ve Bursa - Trabzon karşılıklı uçuşları için uçak bileti alan herkes, ilk 69 koltuğa yalnızca 69,99 TL’den sahip oluyor. Yolcu tipi kısıtı bulunmayan kampanyadan yararlanan AnadoluJet yolcuları, 6 Nisan - 6 Mayıs arasında ekonomik ve konforlu seyahatin tadını çıkartıyor.
Bursa - Erzurum ve Bursa - Trabzon hatlarında ve dönüş parkurlarında geçerli olan kampanyada, uçuştan minimum 3 gün önce biletleme zorunluluğu bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anadolujet’in Seyahat Kampanyası Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN