Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Demircan: “Sizin İçin Buradayım”

Giriş Tarihi: 18.5.2015 20:58 Güncelleme Tarihi: 19.5.2015 01:07
Başkan Demircan: “Sizin İçin Buradayım”
“Okul Buluşmaları” kapsamında Kadı Mehmet Ortaokulu’na misafir olan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Tüm okullarımız bizim için çok önemli. Ben tüm okullarımızı ziyaret ediyorum. Eğer sizin isteklerinizi karşılamıyorsam burada bu konumda olmamın anlamı kalmaz. Makamda akşama kadar oturmak bana ve Beyoğlu’na hiçbir şey kazandırmaz. Okullarımızın ihtiyaçlarını yerine getirmek için elimizden gelen bütün imkanları kullanacağız” dedi.
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Okulda Buluşalım” projesi çerçevesinde Kadı Mehmet Ortaokulu’nda öğrenci ve velilerle bir araya geldi. Okul bahçesinde öğrenciler tarafından sevinç ve coşkuyla karşılanan Başkan Demircan, istekler üzerine Kefken Kampı, Boğaz gezisi, sinema ile hamburger sözü verdi. Demircan, okul bahçesinde öğrencilerle kucaklaştıktan sonra velileri dinledi. Sohbet havasında gerçekleşen toplantıya başkan yardımcıları, meclis üyeleri, mahalle muhtarları, okul aile birliği yöneticileri ve çok sayıda veli katıldı. Toplantıda veliler, okul ve çocuklarıyla ilgili isteklerini dile getirip, mahallelerindeki belediye çalışmalarından çok memnun olduklarını söylediler.
Okul öğretmenleri gösteri ve etkinliklerde kullanmak için ses sistemi ve beden eğitimi dersleri için spor malzemesi isteğinde bulununca Başkan Demircan gerekli birimlere bildirerek, eksikliklerin tamamlanacağını belirtti.
“BEN BELEDİYE BAŞKANIYIM, SİZİN İÇİN BURADAYIM”
Kadı Mehmet Ortaokulu Müdürü, Beyoğlu Belediyesi’nin gerek eğitim gerekse aktivite konularında hem öğrencilerin hem de velilerin aktif olabilmesi adına yapmış olduğu hizmetler için teşekkür etti. Başkan Demircan, “Ben Belediye Başkanıyım, sizin isteklerinizi yerine getirmek adına buradayım” diyerek şunları söyledi:
“Tüm okullarımız bizim için çok önemli. Ben tüm okullarımızı ziyaret ediyorum. Eğer sizin isteklerinizi karşılamıyorsam burada bu konumda olmamın anlamı kalmaz. Makamda akşama kadar oturmak bana ve Beyoğlu’na hiçbir şey kazandırmaz,. Okullarımızın ihtiyaçlarını yerine getirmek için elimizden gelen bütün imkanları kullanacağız.”
“SEMT KONAKLARI İYİ Kİ VAR”
Beyoğlu Belediyesi’nin her semtinde çeşitli faaliyetler veren Semt Konakları ile ilgili konuşan Kadı Mehmet Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı, “Semt Konakları iyi ki var. Birçok ev hanımının el becerilerini geliştirmesine katkı sağlayarak onlara girişimcilik duygusunu da aşılıyor. Bu belediyenin önemli bir hizmetidir” dedi.
Okul müdürü ve okul aile birliği üyeleri, okula katkılarından dolayı Ahmet Misbah Demircan’a teşekkür mahiyetinde çiçek hediye ettiler.
Okul buluşmasının ardından Başkan Demircan, beraberindeki heyetle birlikte Kadı Mehmet Mahallesi bölgesini ziyaret edip, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Demircan: “Sizin İçin Buradayım”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN