Türkiye'nin en iyi haber sitesi

18 bin kişiye ücretsiz sağlık güvencesi

MedicalPark, çalışan ve ailelerinden oluşan 18 bin kişiye sağlık hizmetlerini ücretsiz verecek. Evde bakım, doğum ve ambulans hizmetlerini de ücretsiz alacak çalışanlar Liv Hastaneleri'nden de avantajlı yararlanacak

Giriş Tarihi: 5.10.2014
'Herkes İçin Sağlık' felsefesiyle 13 ilde 24 hastaneyle faaliyet gösteren Medical Park, Ergo Sigorta işbirliğiyle 11 çalışanı ve ailesinin sağlık masraflarını yüzde 100 karşılayacak. Aileleriyle birlikte toplam 18 bin kişiye ücretsiz sağlık güvencesi sağladıklarını dile getiren Medical Park Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, "Ailemize Sağlık proje ile 11 bin çalışanımız ve birinci derece yakınlarına sağlık hizmetlerini ücretsiz olarak vereceğiz. Çalışanlarımız ve aileleri yatarak ve ayakta tedavilerinin yanı sıra evde bakımdan doğuma ve ambulans hizmetine kadar tüm sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanacak" diye konuştu. Medical Park çalışanlarının sadece Medical Park hastanelerinde değil Liv hastanelerinde de pek çok avantajdan yararlanacağını da belirten Usta, "Bugüne kadar çalışanlarımız ve aileleri çok avantajlı koşullarda hizmet alıyorlardı. Bu proje ile de hizmetlerimizi daha da genişlettik. Tüm çalışanların eşit ve kurumsal bir uygulamadan yararlanmaları için sigorta güvecesi olarak sunulması düşünüldü. Medical Park'ın tüm sağlık olanaklarından hiçbir fark ücreti ödemeden faydalanacaklar. İleriki dönemde projeyi genişletip çalışanlar için yeni avantajlar sağlamayı hedefliyoruz" diye konuştu.

SAĞLIK SİGORTASI PAZARINDA CİDDİ BÜYÜME OLACAK
Ergo Türkiye Icra Kurulu Üyesi Yıldırım Türe ise, Medical Park Hastaneler Grubu'yla gerçekleştirdikleri iş birliğiyle ilgili "Tamamlayıcı sağlık ürünümüz Ergo Yüzde 100 Sağlık Sigortası'nı 2013 yılının Eylül ayında hizmete sunmuştuk. Önümüzdeki dönemde tamamlayıcı sağlık sigortalarında ciddi bir büyüme olacağını düşünüyor, bu konuda sektörün gelişimini yakından takip ediyoruz. Medical Park Hastaneler Grubu'yla ortaklaşa yürüttüğümüz proje bu alanda birçok şirkete de model ve yol gösterici olacak. Sektörün gelişiminin bu projelerin sağlayacağı katkılarla daha hızlı olacağını düşünüyoruz" şeklinde konuştu. Türe, bu çalışma ile tamamlayıcı sağlık sigortalı sayısının yüksek oranda arttığını vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
18 bin kişiye ücretsiz sağlık güvencesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN