Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 5.4.2015
Atamalar
Ak sigorta IT'ye Demirel geldi

Aksigorta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığına Metin Demirel atandı. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu Demirel, 1996 yılından itibaren kariyerine ABD'de devam etti. Sulzer Medica Intermedics, Oracle ve Tofaş'ta çalışan Demirel, son olarak Zürich Sigorta'da Bilgi Teknolojileri Yönetiminden Sorumlu Direktör olarak görev yaptı.

BaumIt'e yeni genel müdür


Avusturyalı yapı malzemeleri markalarından Baumit Türkiye Genel Müdürlüğü'ne Atalay Özdayı atandı. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık mezunu Özdayı, Hafele ve Geze'de yöneticilik yaptı. Özdayı, 2013 yılından bu yana Baumit'in Genel Müdürü olarak görevini sürdürüyordu.

Erdemir group'a Direktör


Erdemir Grubu, sürdürülebilirliğin iş süreçlerine entegrasyonunu sağlamak üzere kurduğu "Sürdürülebilirlik Direktörlüğü" görevine Aygül Özsu'yu getirdi. Çalışma hayatına 1995 yılında Erdemir'de çevre mühendisi olarak başlayan Aygül Özsu, Erdemir Grubu'nun enerji verimliliği, yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelme, sıfır atık, malzeme verimliliği gibi yeşil ekonominin odağında yer alan önceliklerine ek olarak tedarik zincirinin çevreye etkileri konularında şirket politikasını belirleyip yönetecek.

Natura Gıda'ya yeni CEO


Yıldız Holding şirketlerinden Kerevitaş'ın Genel Müdürlüğü'nü yürüten Ergün Akkaya, Natura Gıda'ya (Golf Dondurma) CEO olarak atandı. Gazi Üniversitesi İşletme mezunu Akkaya, kariyerine 1992 yılında İpragaz-Enyap'ta başladı. Profilo Eval'de genel müdür ve yönetim kurulu üyeliği de yapan Akkaya, 2005 yılından bu yana Kerevitaş'ta Genel Müdür ve İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapıyordu.

NN Hayat'a yeni GM Yardımcısı


NN Hayat ve Emeklilik Acente Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevine Alper Erdinç atandı. ODTÜ İstatistik mezunu Erdinç, kariyerine Garanti Sigorta'da başladı. Sırasıyla TEB Sigorta, Zurich Sigorta, BNP Paribas Cardif Emeklilik'te çalışan Erdinç, 2004- 2005 döneminde Beykent Üniversitesi'nde yarı zamanlı eğitmenlik de yaptı.

Mudo'da çifte atama


Mudo'da İş Geliştirme Direktörülüğü'ne Saygın Emeksiz, Saha Satış Direktörlüğü'ne ise Timuçin Taka getirildi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat mezunu Emeksiz Puma, Lotto Spor ve Penti'de çalıştı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ile Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu Taka ise Timtur ve Puma'da görev aldı.
İçören

AIrTIes GM Yardımcısı oldu


AIrTIes'ın İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı'na Elif İçören atandı. Ege Üniversitesi Felsefe mezunu İçören, AirTies'a katılmadan önce Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları İş Ortağı ve İşe Alım Müdürü olarak görev yapıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN