Atamalar

Giriş Tarihi: 14.2.2016
Atamalar
Pronet'e İK GM Yardımcısı

Pronet'in, İK ve Organizasyonel Gelişim Genel Müdür Yardımcılığı'na İpek Ötügen Dinçer atandı. California Üniversitesi İletişim ve Medya mezunu Ötügen, en son Inditex Group'un İK direktörülüğü görevini yürütüyordu.

Toyota'da görev değişimi


Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış Direktörlüğü'ne Ziya Burnaz getirildi. İTÜ İşletme Mühendisliği mezunu Burnaz'dan boşalan koltuğa ise Barış Erdim atandı. ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunu Erdim de iş yaşamına Toyota'da başladı.

Dedeman Konya'ya Genel Müdür


Recep Altınok, ikinci kez Dedeman Konya'nın Genel Müdürü oldu. Mersin Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik ile Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu Altınok, Pacha Bay & Park,Hyatt Regency Denver, Hilton ve Rixos Konya'da çalıştı.

Eczacıbaşı'na pazarlama müdürü


Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri'nin Pazarlama Müdürlüğü'ne Mert Kokulu getirildi. Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu Kokulu, Alcatel Elektronik ve GıdaSA'da çalıştı. 2007 yılında Eczacıbaşı'na katılan Kokulu en son pazarlama müdür yardımcısıydı.

Unılever Asya'ya Türk yönetici


Dilşat Uyguroğlu Unilever Güney Doğu Asya Bölgesi Gıda ve İçecek Üretimden Sorumlu Başkan Yardımcılığı'na getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu Uyguroglu, Güney Afrika ve Fas'ta 5 sene boyunca yöneticilik yaptı.

Elite World'e genel müdür


Elite World Europe Otel'in yeni Genel Müdürü Ahmet Ferda Seymen oldu. Hacettepe Üniversitesi İşletme Yönetimi mezunu Seymen, yüksek lisansını Florida International University Miami'de yaptı. Antalya ve İzmir Hilton, Sillyon Resort Hotel ve Corinthia Excelsior Hotel, Corinthia Hotels International Malta, Richmond Hotel, Kaya Hotels & Resorts, Eresin Hotels, Byotell-Byomed Hotel, CVK Hotels & Resorts'ta görev yaptı.

Teknik AlÜm inyum 'da toplu değişim


Teknik Alüminyum, liderlik ekibini direktör seviyesinde dört atamayla güçlendirdi. Kemal Mert Demirci, Satış ve Pazarlama Direktörü, Aydın İzgialp, Satınalma ve Lojistik Direktörü, Muhammet Fuat Orhan Mükemmellik Merkezi Direktörü, Hakan Sahillioğlu Mali İşler Direktörü olarak göreve getirildiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN