Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 3.4.2016
Atamalar
BAT'ye İK direktörü
British
American Tobacco (BAT) 'nin İK direktörlüğüne Gökçe Kulak getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu Kulak, yüksek lisansını Amerika'da Minnesota Üniversitesi'nde tamamladı. hayatına Hewitt Associates ABD'de İş Geliştirme bölümünde başladı, daha sonra 'ye dönerek kariyerine Delphi Otomotiv Sistemleri'nde İK'da devam etti. Kulak BAT'ye 2003'te katıldı.

Generali'ya grup CEO'su

Generali Grubu'nda 2013 temmuzdan İtalya ülke müdürlüğünü sürdüren Philippe Donnet, Grup CEO'su oldu. Tüm yönetimsel yetkinin verildiği Philippe Donnet ayrıca grubun risk yönetimi kontrol sistemlerinden sorumlu Yatırım Komitesi ve Yürütme Direktörlüğünün Başkanlığı'nı da yürütecek.

PM Sabancı'ya iletişim direktörü

Phılıp Morris/ Sabancı Kurumsal İletişim Direktörlüğü'ne Hayal Güneyman atandı. Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu Güneyman, büyük bölümü 1995-2013 yılları arasında çalıştığı ve pazar erişim departmanını kurduğu Abbott'ta olmak üzere, çok uluslu şirketlerde önemli görevlerde bulundu. Güneyman son olarak AbbVie'de Pazar Erişim ve Kurumsal İlişkiler Direktörü görevini yürütüyordu.

Schındler'e genel müdür

Schindler Türkiye genel müdürlük görevine Zafer Kabadayı getirildi. İTÜ Makina Mühendisliği mezunu Kabadayı, iş hayatına Honeywell'de başladı. 2012 yılında Schindler Türkiye'ye geçen Kabadayı, sırasıyla Bakım, Saha Operasyonları ile Satış ve Montaj departmanlarında genel müdür yardımcılığı görevini üstlendi.

TSKB'YE yeni genel müdür

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nda (TSKB), genel müdürlüğe Suat İnce atandı. ODTÜ Ekonomi mezunu İnce, iş hayatına İş Bankası'nda başladı. İnce, 2 Nisan 2008 tarihinde ise İş Bankası Genel Müdür Yardımcılığı'na getirilmişti.

Uludağ İçecek'e başkan yardımcısı

Ömer Kızıl Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı oldu. Uludağ Üniversitesi İktisat mezunu Kızıl, 1989 yılından beri Uludağ İçecek'te çalışıyor. Kızıl 2010 yılından bu yana satış genel müdür yardımcılığı yapıyordu.

Whırpool'a ülke direktörü

Whırlpool Corporation, Türkiye Ülke Direktörü olarak Gabriele Esposito'yu görevlendirdi. Bocconi Üniversitesi Ekonomi mezunu Esposito, Whirlpool'dan önce Bolton Group, L'Oreal ve Bormioli Rocco Group gibi uluslararası şirketlerin pazarlama ve satış departmanlarında uzun yıllar çalıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN