Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 18.9.2016
Atamalar

ABDİ İBRAHİM'E GM YARDIMCISI
Abdi İbrahim Teknik Operasyonlar Genel Müdür Yardımcılığı görevine Altuğ Uysal getirildi. Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Uysal, İl-Ko Makine, Sandoz, Deva Holding'de çalıştı. Uysal en son Deva Holding bünyesinde Teknik Operasyonlar Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

TEKÖZGEN, KADOİL GM YARDIMCISI
Altuğ Teközgen, Kadoil'e Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. İTÜ Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği mezunu Teközgen, hayatına Total Oil'de başladı. Teközgen, 2000 yılından itibaren OMV Petrol Ofisi'nde yöneticilik yapıyordu.

LİLLY'YE İLETİŞİM DİREKTÖRÜ
Tavuk Dünyası'na Direktör Lilly'nin Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü'ne Gamze Kuzucu Gürses geldi. Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik mezunu Gürses, aynı üniversitede tıbbi sistemler ve bilişim, York Üniversitesi'nde ise Sağlık Ekonomisi yüksek lisansı yaptı. İş hayatına Pfizer'de başlayan Gürses, Roche, 2014 yılında Lilly Türkiye'ye katıldı.

TAB GIDA'YA ÜÇ YÖNETİCİ
TAB Gıda'da Seçil Kurdoğlu Pazarlama Genel Müdürü olurken, Zekeriya Bilici Pazarlama Direktörü görevine getirildi. Dijital Bilgi Teknolojileri Müdürü Burak ise TAB Gıda Dijital Pazarlama ve Teknoloji Direktörü oldu. İTÜ Gıda Mühendisliği mezunu Kurdoğlu, Koç Üniversitesi'nde MBA yaptı. Doğu Akdeniz Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema mezunu Akın, 2004'te TAB Gıda'ya katıldı.

RAFFLES'A DİREKTÖR
Abdi İbrahim'e GM yardımcısı teközgen, Kadoil GM yardımcısı Raffles Zorlu Center'ın Yiyecek & İçecek Direktörü Alp Talat Özkan oldu. Cesar Ritz otelcilik okulundan mezun Özkan, Türkiye'de Hotel Renaissance ve Grand Hyatt, Singapur ve Çin'de Starwood Group ve InterContinental bünyesinde görev aldı. 2011'de İtalyan restoranı PiPa'yı kuran Özkan, en son İstanbul Gourmet'de yöneticilik yapıyordu.

MAR YAPI'YA PAZARLAMA MÜDÜRÜ
Kayhan Çavuşoğlu, Mar Yapı Pazarlama Müdürü oldu. Uludağ Üniversitesi mezunu Çavuşoğlu, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Sinpaş GYO, Dumankaya İnşaat'ta görev aldı.

TAVUK DÜNYASI'NA DİREKTÖR
Özer Taşkın, Tavuk Dünyası'nda Mali İşler Direktörü olarak görev yapmaya başladı. İstanbul Üniversitesi İşletme mezunu Taşkın, iş hayatına Denge Denetim'de başladı. Ardından MGE UPS Systems, ODE Yalıtım, Kale Havacılık, Eryap Grup'ta görev alan Taşkın, Temmuz 2016'dan bu yana Tavuk Dünyası'nda Mali İşler Direktörü olarak görev alıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN