Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Osmancık'ta Hamza Karataş rüzgarı esiyor

AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Hamza Karataş, "Bizim en büyük hedefimiz dürüst, şeffaf ve verimli bir belediye yönetimi oluşturmak" dedi

Giriş Tarihi: 27.3.2014
Osmancık'ı tanıdıgını ve belediyeciligi de çok iyi bildigini dile getiren Karatas, çalısma hayatı boyunca edindigi tecrübelerini Osmancık için kullanacagını söyledi. Osmancık'a olan borcunu ödemek istedigini dile getiren Karatas, sahip oldugu tecrübe ve birikimleriyle ilçede yasanan sorunların üstesinden geleceklerini kaydetti. Uzun yıllar Ankara'da görev yaptıgını hatırlatan Karatas, baskentten kopuk belediyecilik anlayısının basarısız olacagını belirtti. Osmancık'ın tamamını kucaklamak istedigini kaydeden Karatas, "Hiçbir kutuplasmanın içinde olmayacagım, hiç kimseyi ötekilestirmeyecegim, hiç kimseyi Osmancıkla ilgili hiçbir seyin haricinde bırakmayacagım. Çünkü hepimiz Osmancık'ta yasıyoruz. Hepimizin ortak paydası Osmancıktır. Iste o yüzden, birlikte karar almak, birlikte yönetmek için hepinizin oyuna talibim" diye konustu.

Zaman birlik zamanı
AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Oğuzhan Kaya ise AK Parti için birlik olma zamanı olduğunu belirterek, Osmancık'ın sorunlarını çok iyi bildiklerini ve AK Parti belediyeciliği ile üçüncü dönemde de ilçeye önemli yatırımların yapılacağını söyledi. AK Parti belediyeciliği ile iki dönemdir ilçede güzel çalışmalara imza atıldığını dile getiren Kaya; "Bugün itibari ile açılmış yeni bir sayfamız vardır. Kimseyle kırgınlığımız söz konusu değildir. Siyasetin doğası bu şekildedir. Biz 2004'te de, 2009'da da kim aday olmuşsa onu destekleyip bugünlere geldik. Teşkilatımızdan beklentimiz de odur ki; bugün de Hamza Karataş aday gösterilmiştir, hep birlikte Hamza Karataş'ı destekleyeceğiz. Mesele sadece kişi meselesi değil, mesele AK Parti meselesidir, Recep Tayyip Erdoğan meselesidir. Bu şuurla hareket ederek bu toplantıdan sonra hepimizin daha çok çalışması gerekiyor" dedi.

Çözüm üreteceğiz
Sorun yerine çözüm üreten bir belediye olacaklarını dile getiren Hamza Karataş, "Amacımız; 2000'li yılların çağdaş, yaşanabilir, modern bir Osmancık için ilçemizin en ücra köşesine kadar, belediyemizin elini uzatarak insanımıza yakışır yol ve kaldırım ağının genişletilmesine, su ve kanalizasyon alt yapılarının tamamlanmasına, eğitim yatırımlarından, sağlık merkezlerine, sosyal hizmetlerden çevre, kültür ve gençlik hizmetlerine kadar sorumluluğumuzu eksiksiz yerine getirmektir. Hedefimiz dürüst, şeffaf ve verimli bir belediye yönetimi oluşturmak. Biz sorun değil çözüm üreten bir belediye anlayışı ile çalışacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osmancık'ta Hamza Karataş rüzgarı esiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN