Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Zafer Nalbantoğlu Ziyaretlere Başladı

Giriş Tarihi: 19.2.2015 17:13
AK Parti Kastamonu Milletvekili Aday Adayı Zafer Nalbantoğlu Ziyaretlere Başladı
Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili aday adayı Zafer Nalbantoğlu, seçim çalışmaları kapsamında partisinin teşkilatlarını ve resmi kurumlarda ziyaretlere başladı.
AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi ve Parti yöneticileri ile birlikte Kastamonu Merkez ilçe teşkilatına ve resmi kurumlarda destek ziyaretinde bulundu. Kastamonu İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Öztürk, Toplum Sağlık İl Müdürü Yüksel Kutlu, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Osman Kahraman ve İl Özel idare müdürü Zafer Karahasan’ı makamında ziyaret eden Zafer Nalbantoğlu parti tarafından aday gösterilmesi ve TBMM’ye girmesi halinde seçmenle her zaman iç içe olan ve sorunları çözen milletvekili profili çizeceğini söyledi.
"AZ KONUŞAN, ÇOK İCRAAT YAPAN MİLLETVEKİLİ OLACAĞIM"
Ziyaretlerinde kısa ve öz konuşan Zafer Nalbantoğlu, seçilmesi durumunda az konuşan, çok icraat yapan bir milletvekili olacağını söyledi. Nalbantoğlu, ”Partimiz bizi aday gösterirse ve halkımızın desteğiyle meclise girmeyi başarırsak klasik bir milletvekili profili çizmeyeceğiz. Seçimden seçime halkı hatırlayan milletvekili olmayacağız. Ayrıca çok konuşup az üreten bir yapıda da olmayacağız. Az konuşup çok icraat yapacağız” dedi.
Kastamonu Milletvekili aday adayı Zafer Nalbantoğlu hafta boyunca Kastamonu ve ilçelerinde AK Parti teşkilatlarını ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek yapacağı çalışmalar hakkında bilgi vermeye devam edeceğini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Kastamonu Milletvekili Aday Adayı Zafer Nalbantoğlu Ziyaretlere Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN