Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kayseri'de adı aşk ile başlayan hediyelik eşyalara yoğun ilgi

Kayseri'de 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi hediyelik eşya arayışına giren sevgililer, adı aşk ile başlayan aşk ölçer, aşk kavanozu ve aşk kolyesine yoğun ilgi gösterdi.

Giriş Tarihi: 11.2.2014 12:32
14 Şubat Sevgililer Günü öncesi sevgililerine farklı hediye almak isteyen çiftler, adı aşk ile başlayan hediyelere ilgi gösterdi. Enes hediyelik eşya mağazasının işletmecisi Osman Hamipek, sevgililerin özellikle adı aşk ile başlayan aşk ölçer, aşk kavanozu ve aşk kolyesini talep ettiğini belirterek, '14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştığı için şükür işlerimiz iyi gidiyor. Sevgililer Günü'nde genelde işlerimiz yoğun oluyor. Bu sene de satışlarımızdan memnunuz. Elimizde bununla ilgili farklı ürünlerimiz var. Yani bu sene genelde aşkla ilgili ürünlerimiz var. İsimleri de zaten aşk ile başlıyor. Aşk ölçerimiz var. Bu aşk ölçer şişeyi tuttuğunuz zaman aşkı ölçüyor, sıktığınız zaman aşkınızın nasıl olduğunu gösteriyor' diye konuştu.

Aşk ölçerin dışında da farklı ürünlerinin olduğunu belirten Hamipek, 'Aşk kavanozumuz var. Bu kavanozun içerisinde 365 tane kağıt parçası ve gül taneleri var. Kağıtların içerisinde 365 tane sevgi sözcüğü yazılı. Bu ürünümüz de epey rağbet görüyor. Bir de ürünlerimizin içerisinde aşk kolyesi var. Midyenin içerisinde bir tane inci var. Hediyeyi alan kişi midyeden inciyi çıkartıp kolyenin içerisinde takıyor. Değişik bir tarzda hediyelik eşya olmuş oluyor. Bu ürünlere talep çok. Artık insanlar diğer piyasadaki ürünlere alıştı. Bunlar farklı olunca rağbet görüyor. Aşk ölçerimiz 10 TL, aşk kolyemiz 10 TL ve aşk kavanozumuz da 30 TL' şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayseri'de adı aşk ile başlayan hediyelik eşyalara yoğun ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN