Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gözde projelerin ihalesi yapıldı

Giriş Tarihi: 8.5.2016
Gözde projelerin ihalesi yapıldı

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un prestij projeleri arasında yer alan Piri Reis Kültür ve Kafe Restaurant’ın ihalesi yapıldı. Projeler tamamlandığında Derince büyük değer kazanacak

Derince'de hayata geçirilecek olan Piri Reis Kültür ve Kafe Restaurant'ın ihalesi gerçekleştirildi. Muhteşem deniz manzarasına sahip kafe sadece Derince'nin değil Kocaeli'nin de en gözde dinlence merkezlerinden biri olacak. Yelken Kafe, ilçenin en güzel konumuna sahip olan bölgesinde inşa edilecek. Çevre düzenlemesi, konumu ve manzarası ile benzersiz bir görünüm oluşturacak.

KÖRFEZ MANZARASINA HAKİM
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut "Yelken Kafe, kent genelinde sahil etaplarında yapılan projeler arasında da farklılık yaratacak. Harikalar Sahili ile bütünlük oluşturacak proje seyir teraslarının yer alacağı yelken katlarıyla, Derince'ye artı değer katacak. Panaromik asansörü ile her katta Körfez manzarası izlenebilecek. Yelken katlarının en üst noktasına gelindiğinde ise Körfez'in eşsiz maviliği tüm ihtişamıyla ortaya çıkacak" dedi. Piri Reis Kültür Merkezi ve Yelken Kafe Restaurant'ın ilçenin gözde bölgelerinden olan Harikalar Sahili'nin de bulunduğu Yavuz Sultan Mahallesi'nde yapılacağını belirten Başkan Bulut "Yelken Kafe projesinin gerçekleştirileceği ve daha önce belediye sosyal tesisleri olarak hizmet veren Rıhtım Caddesi üzerindeki binanın yıkım işlemi gerçekleştirildi" diye konuştu.

600 KİŞİLİK DÜĞÜN SALONU
Başkan Bulut "Restoran bölümünün yer alacağı bodrum katın üstünde yer alan zemin kat kısmı ise , nişan ve sünnet merasimleri düzenlemek isteyen Derinceliler için vazgeçilmez bir adres olacak. 600 kişilik düğün salonunun yer alacağı Piri Reis Kültür Merkezi ve Yelken Kafe Restaurant projesinde düğün salonunun asma katında ise gelin odaları ve protokol odası bulunacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gözde projelerin ihalesi yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN