Vali amcası hasretine dayanamadı

Giriş Tarihi: 9.10.2016
Vali amcası hasretine dayanamadı

Geçen ’nda kimsesiz çocukları ziyaret eden Valisi Küçük, miniklerin hasretine dayanamadı ve sevgi evlerine bir ziyaret daha gerçekleştirdi. Küçük, gönüllü annelere teşekkür etti

Valisi İzzettin Küçük, ziyaretleri kapsamında bayramlaşmak için gittiği 'Sırameşeler Sevgi Evleri' de barınan çocuklarla arayı uzatmadan bir kez daha bir araya geldi. Sevgi evlerinde kalan 0-1 yaş grubu 11 minik yavruya baba şefkati gösteren Vali İzzettin Küçük, çocukların hepsiyle ayrı ayrı ilgilendi.

"GÖRDÜKLERİM MEMNUN ETTİ"
Daha sonra 1 ile 3 yaş grubu çocukları hediye oyuncaklarla ziyaret eden Vali Küçük, burada 5 yılı aşkın süredir sevgi evlerine gelerek gönüllü annelik yapan Hanife Türköz'e sevgi ve özverisinden dolayı teşekkür etti. Vali Küçük, kurum müdürüne "Hanife Hanıma teşekkür plaketi hazırlayın" talimatı da verdi. İnceleme sonun da görüşlerini açıklayan Vali İzzettin Küçük, "Görüldüğü üzere, gerek imkânları ile gerekse görevli arkadaşların özverili çalışmaları ile oldukça güzel bir ortam oluşturulmuş" dedi. "Devletimizin himayesinde sağlık, gıda ve barınma imkânlarıyla gördüklerim beni memnun etti" diyen Vali Küçük, "İncelemeye başlarken 2 yavrumuz hastaneden geliyordu. Gece, gündüz nöbetçi annelerimiz burada. Ayrıca gönüllü annelerimiz var. Büyük bir sevgi ve şefkat ile kendi evlatları gibi bakımıyla ilgilenip, gözetiyorlar. Hepsine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali amcası hasretine dayanamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN