Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak, celp ve terhisler hangi tarihe ertelendi? MSB'den son dakika açıklaması geldi! E devlet yerleri sorgulama ekranı!

'nın aldığı karar ile beraber ülkemizde görülen salgın nedeniyle toplu alanlarda bulunmanın büyük tehlike arz ettiği şu günlerde bu noktalardan birisi olan kışla ve askerlik görevinin yapıldığı tüm merkezlerde terhis dönemlerinin yeniden gözden geçirilmesi ve celp dönemlerinin yeniden belirlenmesi kararlaştırılmıştı. Tam bu noktada binlerce genç internet aracılığı ile Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak, celp ve terhisler ne zamana ertelendi? Sorusuna yanıt aramaya başladı. Vatani görevini yerine getirecek olmanın heyecanını vatandaşlar için hazırladığımız haberimizde tüm gelişmeleri ve detayları sizler için derledik. Buna göre; yerleri belli oldu mu, ne zaman açıklanacak? Celp ve terhisler ne zamana ertelendi? İşte detaylar ve tüm gelişmeler…

Giriş Tarihi: 23.5.2020 13:18 Son Güncelleme: 23.5.2020 13:20 ABONE OL
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak, celp ve terhisler hangi tarihe ertelendi? MSB'den son dakika açıklaması geldi! E devlet 2020 Askerlik yerleri sorgulama ekranı!

Vatani görevini yerine getirmek isteyen çok sayıda gencin gözü MSB Askeralma Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak 2020 Mayıs celp dönemi askerlik yerleri açıklamasına çevrildi. Bilindiği üzere ülkemizdeki KOVİD-19 salgını nedeniyle terhis ve celp dönemlerinin ertelenmesi kararı alınmış ve bu karar son dakika olarak duyurulmuştu. Bunun ardından ise gün içerisinde binlerce genç " 2020/2 Mayıs celp dönemi Askerlik yerleri belli oldu mu, açıklandı mı?" gibi sorularına yanıt arıyor. Bu kapsamda tüm detayları derlediğimiz haberimizden aynı zamanda gelişmeleri ve son dakika haberlerini takip edebilir sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Buna göre; Askerlik yerleri sorgulama nasıl ve nereden yapılır, ne zaman belli olacak? İşte detaylar…

E DEVLET EKRANI İLE 2020 ASKERLİK YERLERİ SORGULAMA?

Bu yıl mayıs ayı celp dönemi askerleri için gelen son açıklamada bilindiği üzere ertelenme yoluna gidildiği açıklanmıştı. Bu kapsamda vatani görevini yerine getirmek isteyen binlerce vatandaş 2020/2 askerlik yerleri sorgulama nasıl yapılır? Sorusuna yanıt arıyor.

Beklenen açıklama geldi! İşte detaylar...

ARKADAŞINA GÖNDER
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak, celp ve terhisler hangi tarihe ertelendi? MSB'den son dakika açıklaması geldi! E devlet 2020 Askerlik yerleri sorgulama ekranı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA