Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaküllü mü kakülsüz mü devam etmelisiniz?

Kahkülünüz var ve siz bulunduğunuz durum için kararsız mısınız? Ya da kahkül mü yaptırmak istiyorsunuz? Aslında bu sorularınızın cevabını bir iki basit yöntemle alabilirsiniz... İşte o yöntemler!

Giriş Tarihi: 12.3.2020 16:01 Güncelleme Tarihi: 12.3.2020 16:03 ABONE OL
Kaküllü mü kakülsüz mü devam etmelisiniz?

BAKIM YAPMAYI SEVİYOR MUSUNUZ? ANLIK BOZULMALARDAN RAHATSIZ OLUYOR MUSUNUZ?

Kâkül diğer saç türlerine göre bakımı bir hayli zor bir modeldir. Bunların yanı sıra anlık bozulmalar oldukça fazladır. Yani havuza veya denize girdiğinizde ıslanır ve kötü görünebilirler veya rüzgârdan dolayı hiç olmayacak bir yerden ayrılabilirler. Spor yaparken bu kâküller yüzünüze düşebilirler. Bunların yanı sıra yüzün en yağlı bölgesine değdikleri için daha fazla yıkanmayı isterler. Bunlar sizi rahatsız ediyor mu?

DENEMELER YAPTINIZ MI?

Kâkül kestirmeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden bir tanesi kâkülün provasını almaktır. İnternet üzerinden bulabileceğiniz videolar ve aplikasyonlar eşliğinde kâkül modelinin size yakışıp yakışmadığını öğrenebilirsiniz. İnternette sahte kâkül yapma videoları bulunmaktadır, bunları deneyebilirsiniz; ya da saç modeli aplikasyonları ile hiç uğraşmadan kâküllü bir model ile taslağınızı oluşturabilirsiniz. Bu yüzden prova yaptınız mı ve bu provada kâkül size yakıştı mı?

SÜREKLİ KESTİREBİLECEK MİSİNİZ?

Kâkül sürekli olarak kesilmeyi isteyen bir saç modelidir. Çünkü onu sürekli olarak doğru uzunlukta tutmak gerekmektedir. Bu süre ise 2-3 haftalık periyotlarda gerçekleşmektedir. Bu kesimi sürekli olarak yerine getirebilecek misiniz?

YENİLİKLERE AÇIK BİRİ MİSİNİZ?

Kâkül kadınların verdiği radikal bir karardır. Bu radikal karara ve yeniliklere açık mısınız? Bu yenilikler çerçevesinde gerçekleşen tepkilere hazır mısınız?

MODEL KONUSUNDA SAÇLARINIZLA UĞRAŞMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?

Kâkülü ilk başta istediğiniz gibi şekillendiremeyebilirsiniz. Ve şekillendirmeyi öğrenmek bazen uzun süreler alabilir. Saçlarınızla uğraşmayı ve yeni modeller yapmayı seviyor musunuz?

SİVİLCELER SİZİN İÇİN PROBLEM YARATIR MI?

Yüzün en yağlı bölgesi olan alın bölgesini kapatarak havasız kalmasına neden olur. Bu havasızlık neticesinde alında sivilceler çıkmaya başlayacaktır. Bu sivilceler sizi rahatsız ediyorlar mı?

KâKÜL TİPİNİZE KARAR VERDİNİZ Mİ?

Kâkül kestirdikten sonra memnun kalmanın en önemli koşullarından bir tanesi de kâkül kestirmeden önce tipine karar vermektir. Kare yüz şekline gözlere doğru uzanan kâküller, kalp yüz şekline yana doğru yapılmış kâküller, yuvarlak yüz şekline tutam tutam kâküller, oval yüz şekline her tür kâkül yakışmaktadır. Bu yüzden, kâkül tipinize karar verdiniz mi?

UZAMA EVRESİ SİZİ RAHATSIZ EDECEK Mİ?

Kısa kesilen birçok saç uzama evresinde rahatsızlık vermektedir. Yani kötü bir görüntü oluşmaktadır. Bu uzama evresi sizi ne kadar rahatsız edecek?

HER ŞEY OLUMLU MU?

Eğer yukarıda sorduğumuz sorulara en olur ve en olumlu şekilde cevap verdiyseniz; daha ne bekliyorsunuz! Hadi hemen kuaförünüze koşun ve en sevdiğiniz kâkül modelinizi kestirin!

ARKADAŞINA GÖNDER
Kaküllü mü kakülsüz mü devam etmelisiniz?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA