Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Patlasa da yol alabilen lastikler Cenevre'de yer aldı

Giriş Tarihi: 17.3.2016 15:28
Patlasa da yol alabilen lastikler Cenevre'de yer aldı

’un geliştirdiği, patlasa da 80 kilometreye kadar yol alabilen lastiklerin kullanıldığı, 2017 ilkbaharında pazara sunulması planlanan yeni bir lüks coupé olan LEXUS LC500h, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’ndaki Lexus standında otomobil tutkunlarıyla buluştu.

'un patlasa da yol alabilen lastiği POTENZA S001L, Bridgestone tarafından önceki desen POTENZA S001 RFT'nin temel tasarımına dayanarak LEXUS LC500h için özel olarak tasarlandı. LEXUS LC500h'nin üstün sürüş performansı için Bridgestone, hem deseni hem de kullanılan kauçuk ve karışımı yeniden geliştirdi.

Bridgestone, patlasa da yol alabilen lastiklerin yaygın bir şekilde kullanılmasıyla çevre üzerindeki genel etkiyi azaltırken, yolculuklara da güvenli ve kararlı bir şekilde katkıda bulunmayı hedefliyor.

BRİDGESTONE'DAN SEÇKİN LASTİK SERİSİ

Pek çok önde gelen otomobil üreticisinin fabrika çıkışı orijinal ekipman olarak tercih ettiği Potenza S001 de Cenevre'de sergilenen bir başka seçkin Bridgestone deseni oldu. Potenza S001, dünyanın en yüksek performansa sahip spor arabalarının ihtiyacı olan gücü ve keskinliği sağlamak üzere tasarlandı.

Turing segmentinde ise Bridgestone, emniyet, konfor, dayanıklılık ve çevre performansı arasında optimal uyum sağlamak üzere tasarlanmış olan Turanza T001 lastiğini sunuyor. Lastik, yüksek hızda kararlılık ve ipeksi bir konfor sunuyor.

Sergilenen diğer ürünler arasında, Bridgestone'un ödül sahibi ologic teknolojisi ile geliştirilen, aerodinamik ve yuvarlanma direnci açısından önemli bir verimlilik sağlayan Ecopia EP500 ile gelecekte tamamen sürdürülebilir bir 'kızaktan kızağa' lastik çözümü sunmayı amaçlayan Air Free Concept Tyre (pnömatik olmayan) da yer alıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Patlasa da yol alabilen lastikler Cenevre'de yer aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN