Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"2018 talebin teşvik edildiği bir yıl olacak"

Renault Mais Genel Müdürü , 2018'in ekonomide talebin teşvik edildiği bir yıl olacağını belirterek, "Hükümet, limitlerinde çok güzel değişiklikler yaparak sektör dostu olduğunu gösterdi. konusunda da aracın değeriyle ilişkilendirerek daha hakkaniyetli bir sistem oluşturdu." dedi.

Giriş Tarihi: 12.2.2018 06:58
2018 talebin teşvik edildiği bir yıl olacak

Berk Çağdaş, yeni Dacia Duster'ın lansmanında yaptığı konuşmada, 2017'nin Dacia adına iyi geçtiğini belirterek, Duster EDC ile otomatik vites pazarına iddialı bir giriş yaptıklarını, diğer modellerin de olumlu katkısıyla yüzde 5,1 pazar payı elde ettiklerini ve marka sıralamasında 2 basamak birden yükselerek 6'ıncı sırada yer aldıklarını söyledi.

Dacia'nın Duster ile Türkiye'de son 5 yılın 4x4 otomobil lideri olduğunu aktaran Çağdaş, elde ettikleri satış performansıyla Romanya, Fas ve Cezayir gibi yüksek pazar payına sahip ülkeleri geride bırakarak Dacia'nın en büyük 5'inci pazarı olarak konumlandıklarını ifade etti.

Çağdaş, marka olarak çekici ve kaliteli otomobilleri en uygun fiyatla müşterileriyle buluşturduklarını aktararak, "Tamamen yenilenen ve daha modern bir görünüme sahip olan yeni Duster'ı, yine Türkiye'nin en uygun fiyatlı SUV'u olarak pazara sunuyoruz. Yeni Duster ile 2018 yılında hedef kitlemizi genişletmeyi, pazardaki güçlü konumumuzu koruyarak pazar payımızı artırmayı ve segment liderliğini hedefliyoruz." diye konuştu.

ARKADAŞINA GÖNDER
"2018 talebin teşvik edildiği bir yıl olacak"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN