Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni lara ücretsiz

Giriş Tarihi: 19.4.2013 13:29

En büyük hayali olmak olan erkekler, babalığın ömür boyu sürecek zorlu bir görev olduğunun farkında değillerdir. , ömür boyu sürecek oldukça meşakkatli uzun ve karmaşık bir süreçtir. Bu sürece iyi hazırlanmak babaların elindedir.

Hayatın en güzel anlarını sağlıklı ve keyifli yaşayabilmek için sosyal sorumluluk projeleri üreten Central Hospital, "Baba-Ba i" ile yeni babalara ve baba adaylarına bakımı & babalık psikolojisi hakkında bilgiler veriyor. Babaları yeni hayatlarına hazırlıyor.

2. Baba-Ba Eğitimi 20 Nisan 2013'te Central Hospital'da gerçekleştirilecek

Sağlık Bakanlığı tarafından "Bebek Dostu Hastane" unvanına layık görülen Central Hospital, her ay düzenlediği Baba-Ba Eğitimi'nin 2.sini 20 Nisan 2013'te Central Hospital'da gerçekleştirecek.

Katılımın ücretsiz olduğu Baba-Ba Eğitimi'nde; "Bebekli hayata hazır mısınız?" sloganı eşliğinde psikolojik yaklaşımlar, bebek bakımı, uygulamalı bebek banyosu, göbek bakımı, bebeklerde gaz çıkarma ile ilgili bilgiler, uzman psikolog ve medikal ekipler tarafından anlatılacak. Babaların ve baba adaylarının merak ettikleri ve akıllarına takılan soruların tümüne interaktif bir ortamda yanıt verilecek. Baba-Ba Eğitimleri'ne katılacak kıdemli babalar ise kendi deneyimlerini ve tecrübelerini baba adaylarına aktaracak. Uzman psikolog ve medikal ekip ise eğitime katılan babalara ve baba adaylarına bebek bakımı konusunda pratik bilgiler verecek.

Baba-Ba Eğitimi Programı
Tarih: 20 Nisan 2013 Cumartesi
Saat: 13:00-15:00
Yer: Central Hospital Kozyatağı - Eğitim Salonu
Bilgi ve randevu: babaegitimi@centralhospital.com

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni babalara ücretsiz eğitim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN