Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehir stresine karşı masaj terapisi

Kent yaşamının artan stres ve yoğunluğundan kurtulmak isteyen kişiler, güzellik salonları, alışveriş ve diğer hobilerin dışında yeni bir yol daha keşfetti.

Giriş Tarihi: 29.9.2014 17:05

Stres dolu yaşamın etkilerinden modern masaj çeşitleriyle korunabilmek mümkün… Türkiye'de profesyonel spor kulüpleri, işadamları ve şöhretli kişilerin tercih ettiği masaj terapisi artık daha ekonomik şartlarda sunuluyor. Uzun yıllardır masaj hizmeti sunan Andrey Marinov, Türkiye'de vücuduna önem verme konusunda yeterli bilinç oluşmadığına dikkat çekerek "Yıllar geçtikçe çalışma saatleri, yaşam akışı yoğunlaştı. Kendimize artık vakit ayıramıyoruz. Biz vücudumuzu iyileştirme yerine nasıl yıpratırız diye düşünüyoruz" dedi.

İMAJ KORUMAK İÇİN MASAJ TALEBİ

Kendisini fit ve zinde göstermek isteyen kişilerin masaj hizmetinden yararlanmak için geldiğini vurgulayan Marinov, "İş başvurularında fit gözükmeyen kişiler masaj ve terapi için geliyor. Çünkü iş yaşamında ve toplantılarda enerjik ve dinamik olan kişiler daha dikkat çekiyor" diye konuştu. Ekonomik kademelerde üst sınıflarda yer alan kişiler imajlarını sürekli kılabilmek için masaj uygulaması yaptırıyor. Masaj istekleri de mesleki duruma göre değişiklik gösterebiliyor. Türkiye'nin ünlü işadamı, sporcu ve şöhretli kişilerine masör olarak hizmet verdiklerini belirten Andrey Marinov, "Mesleki branşlarına göre performansını zirvede tutmasını sağlayacak çalışma yapıyoruz. Dizi oyuncularının farklı beklentileri olabiliyor. Bayanların ilk isteği her zaman nasıl diri ve düzgün adale sahibi olabilirim" diye konuştu.

Deneyimli masör Andrey Marinov, masaj hizmetini alamam diyenler için ise bir öneri sunuyor. Marinov, kozmetik malzemelere çok ciddi paralar harcamak yerine her sabah vücuduna basit masaj yaparak gözeneklerin açılmasını sağlanırsa, bir ay içerisinde en güzel cilde sahip olacağını savunuyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehir stresine karşı masaj terapisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN