Türkiye'nin en iyi haber sitesi

tüm ağrıları yok eden bir mucize!

Baş, boyun, omuz, kol, sırt, bel, kalça, bacak, siyatik ,diz, ayak ağrıları. Regl ağrıları, kabızlık, ishal, uykusuzluk, yorgunluk, stres, konsantrasyon güçlükleri, performans düşüklükleri…. Tüm bu problemler, 5 dakikalık bir kulak masajının ardından ortadan kalkıyor. İşte ağrıları saniyeler içinde yok eden yöntemi…

Giriş Tarihi: 11.3.2018 10:05 Güncelleme Tarihi: 12.3.2018 12:49
Kulak masajı tüm ağrıları yok eden bir mucize!

Bedeninize güç veren tüm enerji kanalları ve refleks noktaları kulakta bulunur. "Kulak; bedeninizin ısısını, sağlığını ve işleyişini kontrol eder. Duymak kulaklarınızın yaptığı en son şeydir aslında" diyen Doğal Terapiler / Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Haluk Otman, hakkında şaşırtacak bilgiler verdi.

Kulak masajı (Reflexolojisi), kulaktaki akupunktur noktaları üzerinden belli bir sistem ve bilgi ile uygulanan baskı, yoğurma, çekme manüplasyonlarının tümüne verilen addır. Diğer, tüm el, ayak reflexolojilerine ve uygulamalarına karşı daha üstün olmasının sebepleri; kolay öğrenilebilen ve uygulanabilen, yağ gerektirmeyen, en pratik, en hijyen ve her yerde ve durumda uygulanabilir olmasıdır.

ARKADAŞINA GÖNDER
Kulak masajı tüm ağrıları yok eden bir mucize!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN