Network sektörü işsizliği bitirecek

Giriş Tarihi: 7.5.2014 14:58
Dünya genelinde en çok tercih edilen sistem olan internet üzerinden satış, artık ülkemizde de çok yaygın. Bunun yanında internet üzerinden kurduğunuz kendi sitenizle artık her şeyi yapabilirsiniz.

İnsanları bilgilendiren siteler hazırlayıp reklam alabilisiniz, yada oyun, haber, gibi siteler hazırlayıp yine reklam geliriyle kendinize yeni iş imkanları yaratabilirsiniz. Bu saydığımız unsurlar Network marketing yoluyla gerçekleşmekte, bu konuda yine Türkiye ve dünyada çok tanınan Mega Gurup Bilişimin genel müdürü Mesut Öpengil şunları söyledi: Dünya geneline baktığınızda, Networkmarketing sistemi oldukça tercih edilmekte. Bir iş yerinde çalışıp az maaş alan biri kendi kurduğu siteden kendisine iş imkanı yaratabilir. Zaten internet üzerinden insanlar okadar çok para kazanmaya başladılarki, kendi işlerini bırakıp sadece bu işlere yoğunlaşmaya başladılar. Türkiye'de artık yeni genç nesil interneti inanılmaz kullanmaya başladı. Biz şirket olarak herkese web sitesi paketi satıp, sonrasında verdiğimiz eğitimler ve seminerlerle nasıl kendi işlerini kurabilecekleri konusunda bilgiler vermekteyiz. Hedefimiz 100 bin gencimizi iş sahibi yapmak şuan için. Sonrasında bu rakamı çok daha fazla arttırmak istiyoruz.

Artık dünya üzerinde tüm ülkelerde internet üzerinden yapılan satışlar, siteler v.b şeyler çok tercih edilmekte.Bizim Mega Gurup Bilişim olarak en büyük amacımız insanlara iş imkanları yaratmak ve bunu hayata geçirmek. Sattığımız web sitesi paketleri sadece paket olarak değil tamamen insanın kendi işini kurmasına yönelik özel hazırlanmış paketler.Sınırsız domainler sayesinde birden fazla web sitesi kurulabilir ayrıca bunun gibi bir çok ayrıcalıklı hizmet şirketimiz tarafından kişiye özel sunulur. Diğer iş dallarına nazaran internet üzerinden iş yapıp para kazanmak çok daha zahmetsiz ve kalan vakitlerinizi size kazandıracak bir tercih.Bütün bunların gerçekleşmesi ilk başta tabiki kişinin kendi gayreti ve cabasıyla doğru orantılı.Bence işsizliğin olmadığı bir ülke yada bir dünya hayal ediyorsak Network marketing sistemi insanların ilk tercihi olmalıdır.En büyük artısı hiç bir mesafe katetmeden parmak ucundaki tuşlarla her şeyi yapabilme özgürlüğü, bu sistemin ilk tercih nedenidir.

Türkiye'de bulunan yeni genç nesilin çoğunu bu konu hakkında şimdiye kadar oldukça bilgilendirdik.Aldığımız sonuçlar oldukça başarılı oldu. Müşterilerimiz arasından çok büyük bir kesim kendi işini kurup çok daha fazla para kazanmaya başladı. Biz şirket olarak bu sonuçları gördüğümüzde bu işe daha fazla eğilip seminerler ve eğitimler vermeye başladık. İnanıyorum ki çoğu ülkede olduğu gibi ülkemizde de işsizliği network marketing sistemiz önümüzdeki yıllar içerisinde çok vakit geçmeden tamamen yok edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Network sektörü işsizliği bitirecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN