Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Knight Online fanatikleri yarıştı

Giriş Tarihi: 4.9.2014 15:54

Türkiye'nin en büyük online oyun organizasyonlarından biri olan ve 20 milyonu aşkın Knight Online oyuncusunun yakından takip ettiği “3.Klan Turnuvası” gerçekleştirildi.

Global Online Oyunların Yayıncı kuruluşu NTT Game'in yeni yıldız adayı "Kingdom Online"nin de görücüye çıktığı etkinliğe, Türkiye'nin dört bir yanından oyunseverler katılırken, 40 Bin Lira'yı aşkın ödül dağıtıldı.

Türkiye'nin en bilinen online oyunlarından olan ve 10. yılını geride bırakan Knight Online için düzenlenen Klan Turnuvalarının üçüncüsü, 31 Ağustos Pazar günü, İstanbul Fulya'daki Yapı Endüstri Merkezi'nde gerçekleşti. Türkiye'nin dört bir yanındaki her yaş grubundan oyuncuyu bir araya getiren Knight Online 3. Klan Turnuvası etkinliği, toplamda 40 bin TL'yi bulan ödüllerden pay almak isteyen 4 bin oyuncu ile 80 klanın kıyasıya mücadelesine sahne olarak, oyun severlerin sanal dünyadaki rekabet ve dostluğunu gerçek dünyaya taşıdı.


40 BİN TL DEĞERİNDE ÖDÜL DAĞITILDI

3. Klan Turnuvası Finalleri'nde ilk üçte yer alan klanlara verilen 20.000 TL'lik büyük ödülün yanı sıra turnuvada dördüncü olan klan oyuncularına da 2.000 TL değerinde oyun içi para ödülü verildi. Turnuva ödüllerinin haricinde alana giriş yapan ilk 500 oyuncuya doğrudan 7.500 TL değerinde, internet üzerinden yapılan yarışmalarda 2.000 TL değerinde ve yapılan çekilişle 7 kişiye 2.100 TL değerinde oyun içi nakit (Npoint) ödülü dağıtıldı. Knight Online'nin Global Yayıncı Kuruluşu NTT Game'nin, Avrupa ve Türkiye Operasyon Müdürü Serhan Kazar; oyun severlerle birlikte heyecan, dostluk ve rekabet dolu, eğlenceli bir gün yaşadıklarını belirterek şunları söyledi: "Öncelikle 3.Klan Turnuvası'nın şampiyonu TheKiLLeDBy klanını tebrik ediyor, etkinliğimize katılan tüm oyun severlere teşekkür ediyorum. Yıl içerisinde yaptığımız bu tip organizasyonlarda oyuncularla bir araya geliyor ve dostluğa dayalı ilişkiler kuruyoruz. NTT Game olarak 2,5 yıl önce, Türkiye'de 10 yıldır oynanan Knight Online'nin yayın haklarını aldığımızdan beri, başta güvenlik sorunları olmak üzere, oyunla ilgili mevcut problemlere ciddi bir zaman ve kaynak harcadık. Yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz 100 Bin Dolar'lık OTP (One Time Password) yatırımımız ve düzenlediğimiz turnuvalar da bunun göstergesi. Bu buluşmalar sayesinde, oyuncularımız karşılarında bir muhatap bulabiliyor; onların sorunlarını dinliyor ve bu sorunlara yönelik çözümler sunuyoruz." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Knight Online fanatikleri yarıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN